SPIN

W niedzielę Bieg Jacka. Będą utrudnienia

Aneta Borkowska wtorek, 23 sierpnia 2016, 08:24 Siedlce

W najbliższą niedzielę (28 sierpnia) odbędzie się siódma edycja Biegu Siedleckiego Jacka. W tym roku uczestnicy pobiegną nowymi trasami, a ze względu na organizację imprezy kierowcy będą musieli uważać, bo zostanie zamkniętych wiele ulic. 

mapa 5 km

O godz. 9. wystartuje bieg na 5 km, wtedy zostaną zamknięte ulice:
– Jana Pawła II (od ul. Gospodarczej do Poniatowskiego) / Północna (od Poniatowskiego do Granicznej) / Jagiellońska / Czerwonego Krzyża / Świrskiego (od Czerwonego Krzyża do Sądowej) / Sądowa / Piłsudskiego (od Sądowej do Starowiejskiej) / Kościuszki / Konarskiego / Poniatowskiego.

Po biegu około godz. 10:45 będą otwierane ulice Konarskiego i Poniatowskiego. Na rondzie ks. Górskiego (Jagiełły, Czerwonego Krzyża, Prusa) oraz rondzie Barszczewskiej (Prusa, Poniatowskiego, Konarskiego) będzie możliwość przejazdu w ciągu drogi krajowej nr 63 czyli od Jagiełły do Kazimierzowskiej w obu kierunkach. Dodatkowo kierowanie ruchem zostanie wprowadzone na skrzyżowaniu ul. Poniatowskiego z Bema i będzie możliwość poruszania się ulicą Bema przez Poniatowskiego.

mapa półmaratonu

O godz. 10:30 wystartuje półmaraton, wtedy zostaną zamknięte ulice:
– Jana Pawła II (od ul. Gospodarczej do Poniatowskiego) / Północna (od Poniatowskiego do Granicznej) / Jagiellońska / Czerwonego Krzyża / Świrskiego (od Czerwonego Krzyża do Sądowej) / Sądowa / Piłsudskiego (od Sądowej do Starowiejskiej) / Floriańska (od Piłsudskiego do 3 Maja) / Pułaskiego (od Floriańskiej do Kilińskiego) / Kilińskiego (od Pułaskiego do 3 Maja) / Sienkiewicza (od Pl. Tysiąclecia do Floriańskiej) / Brzeska (zwężenie z 4 do 2 pasów ruchu na odc. od Floriańskiej do Starzyńskiego) / Starzyńskiego / Starowiejska (od ul. Starzyńskiego do Bpa Mazura) / Bpa Mazura / Ogrodowa (od Bpa Mazura do Bema) / Bema (od Kazimierzowskiej do ks. Brzóski) / ks. Brzóski (od Bema do Północnej).

W wielu punktach będzie wprowadzone kierowanie ruchem umożliwiające przejazd przez zamknięte ulice w poprzek, m. in. na ul. Kazimierzowskiej, Poniatowskiego, 3 Maja. Zostaną wyznaczone objazdy, bardzo prosimy o stosowanie się do czasowej organizacji ruchu i poruszanie się po wyznaczonych trasach objazdowych.

Ulice będą przejezdne około godz. 13:30.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?