SPIN

Kradli kawę i czekoladki

Aneta Borkowska piątek, 26 sierpnia 2016, 11:35 Aktualnie

Wczoraj (25 sierpnia) dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez pracownika ochrony, że z jednego ze sklepów wyszedł mężczyzna, który najprawdopodobniej ukradł artykuły spożywcze.

Ochroniarz dyskretnie udał się za podejrzanym informując o tym policję. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzanych mężczyzn, a także odnaleźli schowaną w krzakach torbę wypchaną markową kawą i bombonierkami. W samochodzie dodatkowo znaleźli inne artykuły spożywcze oraz rzeczy mogące pochodzić z kradzieży.

Sprawcami okazali się wielokrotnie notowany za kradzieże 22-letni mieszkaniec Wyszkowa oraz 33-letni mieszkaniec Wołomina. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Siedleccy śledczy wyjaśniają, gdzie mogło dojść do podobnych kradzieży oraz przygotowują akt oskarżenia. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

autor: nadkom. Dariusz Król, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?