SPIN

Rozdanie Aleksandrii

Aneta Borkowska niedziela, 4 września 2016, 19:59 Ostatnie galerie

Dzisiaj (4 września) w Sali Białej odbyła się uroczystość wręczania Aleksandrii, czyli Honorowych Nagród Prezydenta Miasta Siedlce. Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia.

5 komentarzy

 1. az dodano 5 lat temu

  Ks. Hackiewicza postawić na jednym podium z pozostałymi to wstyd:(

 2. Paweł dodano 5 lat temu

  ks do kościoła!!!! a nie na salony.

 3. Paweł dodano 5 lat temu

  oczywiście klecha musi być.

  • Leszek Myśliński dodano 5 lat temu

   Jak co roku….i za rok też jakiś "czarny" będzie 😉

 4. TTTT dodano 5 lat temu

  Chciałabym wiedzieć jaki te osoby miały realny wpływ na rozwój miasta. Mieszkam tu wiele lat i znam może dwa nazwiska. Znam za to wiele wspaniałych osób, które chciałaby działać w Siedlcach ale właśnie takie faworyzowanie pewnych grup zniechęca.
  Pamiętacie jeszcze teatr Resor? Za całokształ działania powinni dostać nagrodę, rozbudzili w wielu osobach ciekawość teatru i kultury. Pokazali że można i trzeba działać!
  Teatr FANUM, który działa społecznie, uświadamia i aktywizuje? Z takich działań i osób powinniśmy być dumni! Miałam przyjemność poznać kilka osób, które tam działają – to naprawde inspirujące osoby!
  A galeria Kultura, która robi świetne warsztaty dla dzieci i tyle lat już edukuje w zakresie sztuki, kultury i działań społecznych?
  A Widzimisie?
  Tyle wspaniałych, niedocenionych osób!
  Nagroda Aleksandrii powinna nagradzać działania, które dotyczą RÓŻNYCH sfer życia publicznego i RÓŻNYCH grup społecznych.
  Nie mówię, że Ci którzy ją dostali nie zasłużyli na to. Chciałabym po prostu zobaczyć tam więcej różnorodności. Ciągle tylko te same smutne, zmęczone twarze polityków i sztuczne uśmiechy czasem przypadkowych osób, które się tam pojawiają – nie do końca wiadomo dlaczego.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?