SPIN

Spektakl „Tylko muzyka”

Aneta Borkowska poniedziałek, 5 września 2016, 21:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 21 września o godz. 19 na spektakl „Tylko muzyka”, który jest kontynuacją koncertu „Giganci piosenki”, wystawionego po raz pierwszy na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w 2010 roku.

Wokaliści i aktorzy Teatru ES wraz z towarzyszącą im od 15 lat Orkiestrą Teatru ES oraz występującymi w tym koncercie gościnnie siedleckimi artystami, zaprezentują repertuar takich gwiazd jak: Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors, The Rolling Stones, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd i wielu innych. Podobnie jak w „Gigantach piosenki”, widowisku towarzyszyć będzie znakomita oprawa choreograficzna w wykonaniu Teatru Tańca Caro (chor.Izabela Orzełowska). Kierownictwo muzyczne i reżyseria spektaklu – Waldemar Koperkiewicz.

Widowisko nie zachęca do używania narkotyków i nadmiernych swobód obyczajowych, a wręcz przeciwnie – ostrzega przed skutkami szybko zdobytej sławy. Kończyło się to często przedwczesną śmiercią wielu muzyków i ich fanów. Tzw. „syndrom 27”. To właśnie w tym wieku zmarli: Janis Joplin, Jim Morrison, Jimi Hendrix, a współcześnie Kurt Cobain i Amy Winehouse.

Bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89.

rekalma

Możliwość komentowania jest wyłączona.