SPIN

Jesienna Zbiórka Żywności

Aneta Borkowska środa, 14 września 2016, 14:10 Społeczeństwo

caritas zbiorka caly

Caritas Diecezji Siedleckiej między 30 września a 1 października przeprowadzi na terenie diecezji III Jesienną Zbiórkę Żywności pod hasłem: „Podziel się z potrzebującymi tym, czego im brakuje”.

Celem prowadzonej zbiórki będzie pozyskanie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia, takich jak: mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, olej, itp. Produkty te będą wykorzystane, aby przygotować posiłki w jadłodajni Caritas przy ul. Świrskiego 57 oraz wesprzeć potrzebujące rodziny na terenie Siedlec i całej diecezji.

Zbiórka żywności, przy wsparciu wolontariuszy, będzie prowadzona w 40 punktach handlowych w godzinach 9 – 18 w piątek i 9 – 16 w sobotę.

źródło: Caritas Siedlce

2 komentarze

  1. Roki dodano 5 lat temu

    NIE DAĆ TYM TYPOM BO TE PRODUKTY SĄ PO ZA KONTROLĄ ,A IM NIE WIEŻĘ BO MAM TAKIE PRAWO ZA POGRZEB MEGO STAREGO ZA GODZINĘ MODLITW ZAPLACIŁAM PRAWIE 2TYS KONIEC KROPKA .

  2. wow dodano 5 lat temu

    Roki, to Twoja wielka miłość do ojca każe Ci nazywać go starym? To po co nawet ta jedna godzina? Taniej by wyniosło… Szkoda mi Ciebie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?