SPIN

Przygotuj się do Biegu Jacka

Aneta Borkowska czwartek, 15 września 2016, 07:38 Sport

Ruszają treningi przygotowujące do kolejnej edycji Biegu Jacka. Biegasz lub maszerujesz z kijkami? Przyjdź na bezpłatne zajęcia.

kijki-arms

Nordic Walking

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz TKKF w Siedlcach rozpoczyna kolejne bezpłatne treningi Nordic Walking dla mieszkańców Siedlec i okolic. Do udziału we wspólnych treningach zachęcamy wszystkich, zarówno tych początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Warunkiem udziału jest posiadanie własnych kijków, szczere chęci i pozytywne nastawienie.

Dlaczego warto trenować z nami Nordic Walking? Chociażby dlatego, że jest to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu dla każdego, w każdym wieku, bez względu na kondycję fizyczną. Chodzenie z kijkami poprawia układ krążenia, usprawnia stawy, a przy okazji można stracić zbędne kilogramy.   Wspólne treningi to nie tylko lepsza motywacja do ćwiczeń, ale również okazja do spędzania czasu w gronie miłośników Nordic Walking.

Treningi prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora będą odbywały się w każdy piątek o godz. 17:00 nad siedleckim Zalewem. Zbiórka przy Żaglówce. Cotygodniowe zajęcia są jednocześnie przygotowaniem do udziału w Biegu Siedleckiego Jacka, podczas którego rozgrywane są zawody w marszu z kijkami na dystansie 5 km.

Pierwsza zajęcia już 16 września!

bieg-arms

Treningi biegowe

Na treningi prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zapraszamy w każdy wtorek o godz. 18:15 na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Prusa 6.
W tym sezonie uruchamiamy również dodatkową sekcję dla dzieci. Dlatego trenujcie  z nami  całymi rodzinami! Zapraszajcie także swoich znajomych! Dlaczego? Bo ruch to zdrowie, bo z nami jest świetna atmosfera, bo z nami zawsze będziecie w formie!

Na pierwszy trening zapraszamy już 20 września.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.