Banasik: Widać, że tworzy się drużyna

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 października 2016, 10:17 Sport

Wczoraj w 11. kolejce piłkarskiej I ligi Pogoń Siedlce wygrała ze Stomilem Olsztyn 1:0. Jedyną bramkę meczu strzelił w 75. minucie Konrad Wrzesiński.

Adam Łopatko (Stomil Olsztyn)

Przede wszystkim gratuluję Pogoni. Widać, że praca trenera z tym zespołem daje efekty, potrafi zmobilizować drużynę, nastawić do agresywnego odbioru piłki, do dobrej kontry i to się okazało dzisiaj skuteczne. Na pewno mamy drobny niedosyt, bo ta pierwsza połowa ciut słabsza, ale w drugiej połowie zdecydowanie ten mecz na remis i gdyby się tak skończył to chyba nikt większych pretensji by nie mógł mieć. Nam zabrakło jakości w przodzie i to było widać.

pogon02

Dariusz Banasik (Pogoń Siedlce)

To my dzisiaj byliśmy lepsi, natomiast muszę to podkreślić, że graliśmy z dobrym przeciwnikiem, co było dzisiaj na boisku widoczne. Z mojej perspektywy pierwsza polowa na pewno ze wskazaniem na nas. W drugiej w pewnym momencie trochę oddaliśmy inicjatywę, ale akurat tutaj udało się strzelić bramkę. I zgadzam się, że to był mecz trochę na remis, ale ze wskazaniem na nas. Widać, że chłopaki pracują, poświęcają się. Wygraliśmy kolejny mecz u siebie i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Widać, że tworzy się drużyna i mam nadzieję, ze będziemy punktować i piąć się w górę tabeli.

Następne spotkanie biało-niebiescy rozegrają 9 października o godzinie 15. na wyjeździe z GKS Katowice.