SPIN

Poszukiwany za napaść na kobiety sam się zgłosił na policję

Aneta Borkowska środa, 26 października 2016, 18:22 Aktualnie, Siedlce

Siedlecka policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego za napaść na kobiety na tle seksualnym. A właściwie sprawca sam zgłosił się na komendę.

Funkcjonariusze poszukiwali 23-latka od końca września. Mężczyzna napadł w ostatnim czasie na terenie miasta na cztery kobiety. Wybierał zaciemnione i mało uczęszczane miejsca i używając siły dotykał napadniętych kobiet.

Po ustaleniu przez policję danych mężczyzna, jak się okazało mieszkaniec powiatu bialskiego sam zgłosił się na komendę. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na najbliższe 2 miesiące.

Jednocześnie komenda zwraca się do wszystkich kobiet, które stały się ofiarą podobnych ataków, aby zgłosiły się na policję.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

Komentarze (1)

  1. Anonim dodano 5 lat temu

    Jaki winny czlowiek sam zglasza sie na policje?to jakas pomylka zreszta znam chlopaka wazy gora 50kg wiec nie byl by w stanie trzymac doroslych kobiet Koles jest uczciwy uczynny i pomocny Zamkneli niewinnego ale w naszym kraju to calkiem normalne i kto ponesie odpowiedzialnosc za blad w oskarzeniu niewinnego?nikt bo ani prokurator ani sedzia nie odpowiedza za bledne decyzje w kazdej innej pracy ponosi sie konsekwencje swoich bledow ale nie w tej

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?