SPIN

Nowe samochody i odznaczenia dla policji

Aneta Borkowska czwartek, 24 listopada 2016, 13:10 Siedlce

policja01

W Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach rozpoczęła się debata dotycząca bezpieczeństwa w mieście i regionie.

Przed spotkaniem zostały wręczanie odznaczenia  resortowe policjantom, w tym funkcjonariuszom, którzy zaangażowali się w organizację Światowych Dni Młodzieży. Odznaczenia dostali także skarbnik miejski Kazimierz Paryła, prokurator Barbara Sobotka oraz starosta Dariusz Stopa.

policja02

Dodatkowo przed przyznaniem wyróżnień siedlecka policja nowe samochody. Wśród zakupionych aut są 4 oznakowane samochody m-ki KIA, 2 nieoznakowane ople astry i dwie nieoznakowane skody yeti. Zakup był zrealizowany dzięki 50 procentowemu wsparciu finansowemu ze strony Urzędu Miasta w Siedlcach (przekazał ponad 239 tysięcy) i Urzędu Gminy Siedlce (ponad 32 tysiące).

policja03

 

9 komentarzy

 1. Jan dodano 5 lat temu

  ODZNACZENIA I SAMOCHODY TO PIKUŚ ALE TEN MODEL Z KROPIDŁEM TO EWENEMENT NA SKALE ŚWIATOWĄ. amen alleluja i do przodu baranki .

  • katolik praktykujacy dodano 5 lat temu

   Tak tak doświadczyłem kilkanaście lat temu.

   • bankier dodano 5 lat temu

    ja też miałem kiedyś kiedyś wątpliwą przyjemność obcowania z tym gburem… takie typy robią katastrofalną robotę dla kościoła – po spotkaniu z tym indywiduum odechciało mi się chodzić do kościoła…

 2. :| dodano 5 lat temu

  buty potrzebne, nie samochody…

 3. do Jan dodano 5 lat temu

  nie mów, to z głodu…

 4. :| dodano 5 lat temu

  Zamiast kropić, ubezpieczenie AC powinni im wykupić.

 5. Pawel dodano 5 lat temu

  A ten czarny tam to po co?

 6. Pan dodano 5 lat temu

  By ciebie na nich "nieśli" do Komendy tak? buaaaaa

 7. mis coralgol dodano 5 lat temu

  Na tych
  ŚDM to za przeproszeniem chowali się "po kątach" żeby tylko tych kilka dni minęło, dostali dodatkowe pieniądze w pracy i jeszcze teraz odznaczenia. Za co ?Przecież to ich praca A ci co za nich robotę robili przez te dni w Komendzie nawet podziękowania. Tym sposobem na pewno zbudujecie porządek i zaufanie. Zwłaszcza pomiędzy pracownikami Policji.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?