SPIN

Powstaje Drzewko Życzeń

Aneta Borkowska wtorek, 6 grudnia 2016, 11:15 Siedlce

drzewki-szczescia1

Na placu Sikorskiego powstaje właśnie „Siedleckie Drzewko Życzeń”. To akcja zorganizowana przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce.

drzewko3

Uczniowie siedleckich oraz gminnych szkół napisali na karteczkach życzenia dla świata, dla Siedlec lub dla swoich bliskich i zamieścili je w bombkach. W tej chwili delegacje placówek przekazują je Mikołajowi, który wybierze najpiękniejsze życzenia oraz zawiesi bombki na miejskiej choince.

drzewko2

A najpiękniejsze życzenia zostaną przyniesione w darze od Mędrców świata podczas Orszaku Trzech Króli (6 stycznia), a następnie uroczyście odczytane przez aktorów teatru ES.

4 komentarze

 1. Mieszanie w głowach dodano 5 lat temu

  Co Mikołaj ma do Mędrców?
  Mikołaj tak zdziadział, że szuka sponsorów?
  Jak dzieci się cieszą, że "Esowcy" odczytają ich życzenia.
  Myślę, że pomysłodawca powinien "otrzymać" nagrodę.

 2. Suweren dodano 5 lat temu

  Najpiękniejsze życzenia to takie, aby jak najszybciej zakończyły się rządy PiS.

 3. Drzewo dodano 5 lat temu

  Życzenia dla Świata, Europy, Polski i Siedlec to piękna inicjatywa, aby młodych ludzi wyczulić na dobro i zminimalizować zło. Pomysł godny naśladowania. Gratuluję dzieciom i życzę aby wszystkie życzenia się spełniły.

 4. Jan dodano 5 lat temu

  Moje życzenie odsunąć od władzy pisowskich zdrajców , którzy współpracowali z SB z ZSL a tych w Siedlcach nie brakuje, zajmują najważniejsze stanowiska .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?