SPIN

Wypadek w Suchożebrach – są utrudniania

Aneta Borkowska czwartek, 22 grudnia 2016, 15:30 Aktualnie

Dzisiaj (22.12) około godz. 13.40 doszło do wypadku na drodze krajowej 63 w rejonie miejscowości Suchożebry.

Jak wynika z pierwszych informacji nieustalony w chwili obecnej kierujący Toyotą Hilux wyprzedzał na tzw. „trzeciego” w wyniku czego trzy inne pojazdy tj. Peugeot, Audi i druga Toyota wjechały do przydrożnych rowów. Dwóch kierowców zostało przewiezionych do siedleckiego szpitala, natomiast trzeci nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowca Toyoty Hilux nie zatrzymując się odjechał w kierunku Sokołowa Podlaskiego.

Obecnie pracujący na miejscu zdarzenia policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny zdarzenia, w związku z tym droga krajowa 63 (godz. 15.00) jest całkowicie zablokowana do czasu zakończenia pracy grupy dochodzeniowo – śledczej. Zabezpieczający miejsce zdarzenia funkcjonariusze wyznaczyli objazdy – od strony Siedlec kierowcy muszą kierować się na Mokobody, a później na Podnieśno. Natomiast podróżujący od strony Sokołowa Podlaskiego w Podnieśnie kierowani są na Mokobody, a stamtąd na Siedlce.

autor: podinsp. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?