SPIN

Magdalena Daniel występuje z koalicji

Aneta Borkowska piątek, 23 grudnia 2016, 06:38 Siedlce

Wczoraj do naszej redakcji przyszedł mail od radnej Magdaleny Daniel, w którym poinformowała, że występuje z koalicji w radzie miasta. Poniżej treść oświadczenia.

OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo

Wraz z wydarzeniami ostatniego tygodnia przelała się czara mojej goryczy. Kropką nad i była niby – konferencja prasowa rządowo – PiS – owska w dn. 21.12.2016, gdzie zostały pogwałcone wszelkie zasady przyzwoitości poczynając od precedencji aż po kłamliwe oświadczenia.

Dlatego występuję z koalicji w Radzie Miasta. Doceniam działalność Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego na rzecz mieszkańców Siedlec i będę wspierała każdą inicjatywę korzystną dla miasta, niezależnie od tego kto ją zgłosi.

Doceniam także to , że nigdy koalicja PiS – STS nie wywierała na mnie presji.

Decyzję podjęłabym niezależnie od mojej przynależności partyjnej, ponieważ są pewne granice których nie wolno przekraczać. Za nimi pozostaje już tylko brak zasad prawidłowego współżycia społecznego.

Magdalena Daniel

fot. arch

20 komentarzy

 1. gość dodano 4 lata temu

  Nie wiedziałem, że są jeszcze honorowi politycy…….

 2. Anonim dodano 4 lata temu

  Mam nadzieję, że na innych także przyjdzie opamiętanie. Jednak honor coś znaczy…..?

  • Cyt dodano 4 lata temu

   Słusznie, bo STS jest zaściankowy, a Nowoczesna jest nowoczesna. STS obraduje w jakichś barach w Siedlcach lub o zgrozo w podsiedleckich wioskach, a Nowoczesna jest europejska i obraduje na Maderze.

 3. czaja dodano 4 lata temu

  Brawo, warto być przyzwoitym

 4. Pisarz dodano 4 lata temu

  Takich właśnie ludzi wystawia w wyborach samorządowych STS , wcześniej Tomczuk okazał się nie lojalny teraz ta pani. STS staje się organizacją niewiarygodną.

  • hania dodano 4 lata temu

   Radny powinien być lojalny nie partii, lecz wyborcom i przede wszystkim działać na rzecz Miasta.

 5. co się stało przez 4 dni dodano 4 lata temu

  18.12.2016 Radna Daniel mówiła:
  "Radna rozwiała wątpliwości loklanych dziennikarzy, dotyczące przynależności do STS – który jest koalicjantem PiS w siedleckiej Radzie Miasta. Radna przyznała, że STS jest stowarzyszeniem i dopóki działalność w nim nie przeszkadza jej w osiąganiu zamierzonych celów i głosowania zgodnie z własnymi poglądami, to nie rozważa wypisania się z Towarzystwa. Radna Daniel nie wykluczyła również startu w najbliższych wyborach na prezydenta miasta."
  22.12.2016r. opuszcza koalicję.
  Instrukcje z góry? Tylko czy z Nowoczesnej czy PIS?

 6. Radni PO dodano 4 lata temu

  Niektórym PO-wiakom też przydała by się rozmowa z wodzem w celu przypomnienia, że nie należą do PIS.

 7. jacek dodano 4 lata temu

  damy sobie rade bez pani

  • hania dodano 4 lata temu

   Pycha przez ciebie przemawia

 8. Jan dodano 4 lata temu

  Pani Danielowa to dobry lekarz ale polityka to wielka dla niej pomyłka podejrzewam że władze partii NOWOCZESNA musiały te decyzje wymusić to i tak długo trwało.

 9. Artur dodano 4 lata temu

  Brawo dla tej Pani.

 10. Sied2 dodano 4 lata temu

  Niedawno przy okazji protestu KODu napisałem że te protesty bez konkretnych rozwiązań (puste hasła i slogany) są tylko trampoliną dla niektórych krzykaczy którzy chcą się wypromowac na lokalnym rynku. Dziś czytam w artykule: "Pani Daniel nie wykluczyła również startu w najbliższych wyborach na prezydenta miasta". Dziękuję

 11. Roki dodano 4 lata temu

  To bajka polityczna że ta pani sama zrezygnował żeby popierać beznadziejną władze Siedlec to nacisk władz partii Nowoczesnej a konkretnie poseł ''MYSZKI''.

 12. Beata dodano 4 lata temu

  I bardzo dobrze że pani wystąpiła z koalicji. Proponuję też zrzec się mandatu radnej. Albo niech pani kupi wiekszy kapelusz to będzie pani bardziej widoczna

 13. Bez hałasu dodano 4 lata temu

  W Radzie Miasta zostaję bo udało mi się oszukać wyborców i przemycić "Nowoczesną ".
  Jestem aktywna ale żadnego wniosku czy zapytania nie wniosłam. Jestem wielka bo zabłyszczałam nowym kapeluszem… borowika. Tu mam kłopot czy to borowik szatański czy królewski. Zabolało mnie wystąpienie Pani radnej.

 14. DZIADEK dodano 4 lata temu

  Rośnie nam kolejna gwiazda lewicy.

 15. do " Beata" i "bez hałasu" dodano 4 lata temu

  te wpisy są niesmaczne i niegrzeczne

 16. Anka dodano 4 lata temu

  Uważam, że powinna złożyć mandat, bo startowała z STS a jest w Nowoczesnej, zastanówmy się jako mieszkańcy i odpowiedzmy sobie co przez dwa lata zrobiła dla nas -mieszkańców Siedlec?

  • do Anki dodano 4 lata temu

   Też tak myślę. Trzeba być konsekwentnym i nie brać pieniędzy z budżetu, bo na człowieka z partii z kropką bym nie głosowała.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?