SPIN

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 stycznia 2017, 12:25 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę (15 stycznia) na 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Siedlcach.

Hasło 25. Finału brzmi: Kręcimy się już 25 lat!, a pieniądze zbierane będą dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W niedzielę od rana na ulicach Siedlec będzie trwać zbiórka pieniędzy.

Ponadto dla WOŚP zagrają siedleccy sportowcy – zaplanowane są rozgrywki miejskich klubów sportowych w nietypowych dla siebie dyscyplinach. Impreza odbędzie się w hali ARMS ul. Prusa 6. W Galerii Siedlce odbędzie się pokaz pierwszej pomocy, organizowany przez Free Motor Bikers. Zapraszamy od godz. 12.00.

Działać będzie również punkt sprzedaży rzeczy przeróżnych, kwadratowych i podłużnych – sklepik WOŚP czynny od godz. 12:00 w sali widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Wieczorem na Placu gen. Sikorskiego – koncert finałowy. Od godz. 17:30 – licytacje gadżetów, muzyka i mnóstwo gorących serc. Na Orkiestrowej scenie na Placu gen. Sikorskiego wystąpią: Rostkowski Country Band, Blue Rain i Słodko-Kwaśni. A już tradycyjnie, o 20:00 „Światełko do nieba”, czyli niezwykły pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne BRAMA.

Po koncercie na Placu Sikorskiego zapraszamy do pubu Pięć Sztuk, gdzie dla WOŚP zagra m.in. zespół Hot Air.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.