SPIN

Andrzej Duda w Siedlcach

Aneta Borkowska piątek, 27 stycznia 2017, 16:01 Aktualnie

Prezydent Andrzej Duda może w lutym przyjechać do Siedlec. Taką informację podczas dzisiejszej sesji przekazał Wojciech Kudelski.

– Do wizyty miałoby dojść 11 lutego. Grupa mieszkańców wystąpiła z inicjatywą, aby dokonał otwarcia ronda, któremu nadano nazwę senatora Romaszewskiego (rondo Torowa-Ziuty Buczyńskiej-od red.) – powiedział prezydent miasta.

9 komentarzy

 1. Anonim dodano 5 lat temu

  Przed wyborami samorządowymi był Prezes, bo Sitnik okazał się rywalem mogącym zdobyć mandat do sprawowania władzy. Teraz informacje o przyjeździe Prezydenta.

 2. Zorro dodano 5 lat temu

  Moja propozycja niech przyjedzie i obejmie patronat nad rondo na ulicy Kazimierzowskiej przy ul. Ogrodowa, to jest wizytówka rządów pisiorów i przystawki sts w Siedlcach, niech się pod tym podpisze i pokaże wielkość świętoszków. amen

 3. Leszek Myśliński dodano 5 lat temu

  To ten senator co ręczył za pewnego bandziora?

 4. tom444 dodano 5 lat temu

  Czy nawet to, że Prezydent RP odwiedzi Siedlce z okazji otwarcia ronda jednego z najbardziej znakomitych obywateli RP, też Wam przeszkadza? Kim był ten p. Sitnik, że może się próbować promować w otoczeniu tak znamienitych postaci? Czy to, że moje rodzinne miasto zostaje w ten sposób wyróżnione, to źle? Nie mieszajmy partykularnych gierek drobnych pokrzywdzonych.niedocenionych megalomanów w bieżące sprawy Mojego Miasta.

  • Ale dodano 5 lat temu

   Ale to śmieszne, że na otwarcie ronda przyjeżdża prezydent RP

 5. y. dodano 5 lat temu

  No proszę Was… otwarcie ronda?

  • Ten "najbardziej znamienity obywatel RP" kazał sopbie za tę swoją "znamienitość" solidnie zapłacić. dodano 5 lat temu

   A gdzie ty ujrzałeś "próbę promowania się Sitnika"? To raczej Kudelski promował się przed wyborami przy boku Kaczyńskiego.
   O ile się nie mylę było to na terenie jednego z siedleckich zakladów, któremu później kudelski umorzył podatki.

 6. Anonim dodano 5 lat temu

  Czy gorszy sort Polaków będzie mógł uczestniczyć w tej znamienitej dla miasta uroczystości? Czy to tylko przywilej dla lepszego sortu? Ciekawe, czy, a jeżeli już to jaką piosenkę zaśpiewa Prezydent Kudelski? Ta ostatnio śpiewana pasuje do miasta, ale na otwarcie ronda chyba już nie bardzo.

 7. Qqqwwweerrtt dodano 4 lata temu

  Ale nie powiezli ul. Florjańską tylko brzeską bo sie wstydzili…. pfff wielkie otwarcie sronda czynnego od pol roku😂😂😂😂😂 tak do tego nadaje sie Prezydent RP hahahahaha

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?