SPIN

Awansów siedlczan ciąg dalszy

Aneta Borkowska poniedziałek, 6 lutego 2017, 14:46 Aktualnie

Paweł Mazurkiewicz, były rzecznik siedleckiego urzędu, a obecny dyrektor gabinetu ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego wszedł do rady nadzorczej Polimex-Mostostal.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy taki awans w Siedlcach odkąd Tchórzewski dostał ministerialną tekę. Posad doczekali się m.in. Krzysztof Figat, który z prezesa PEC-u, stał się prezesem spółki Enea Wytwarzanie, Antoni Józwowicz z prezesa ZUO został prezesem Polimexu-Mostostal, do rady nadzorczej PGE trafił wiceprezydent Siedlec Jarosław Głowacki, a Tomasz Lipiński, do niedawna naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej siedleckiego magistratu został w ostatnim czasie wiceprezesem Agencji Rezerw Materiałowych.

5 komentarzy

 1. to... dodano 5 lat temu

  To żaden wyczyn. Posada z przydziału. Niech zdobędzie jakąś posadę, którą będzie zawdzięczał tylko sobie!!

 2. Myślę, że... dodano 5 lat temu

  to niesprawiedliwe, ponieważ redakcja zupełnie pominęła synów naszego bohatera. Oni chyba też z Siedlec.

 3. może, nie może dodano 5 lat temu

  http://lublin.onet.pl/wojewoda-lubelski-wygasil-mandat-prezydenta-lublina/575nn9s
  Prezydent Lublina nie może ale Prezydent Głowacki może.

 4. penia dodano 5 lat temu

  Dlaczego nie piszecie o wielu osobach z Siedlec które bez żadnych układów politycznych i protekcji codziennie dojeżdżają do Warszawy i też pełnią wiele ważnych funkcji, są znakomitymi bankowcami, informatykami, architektami, pracują w różnych służbach!

 5. młody dodano 5 lat temu

  stołki stołki

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?