SPIN

Lepszy dojazd do Sądu Rejonowego

Aneta Borkowska czwartek, 2 marca 2017, 05:57 Siedlce

MPK Siedlce ułatwi dojazd do nowej siedziby Sądu Rejonowego na styku Kazimierzowskiej i Jana Pawła II. Jak mówi prezes spółki Krzysztof Dębiński od początku miesiąca funkcjonują już nowe przystanki.

– Są w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu, a dojeżdżają tam linie nr 5, 15 i 20 – tłumaczy Dębiński. – Dodatkowo wprowadzona pętla przy Parku Wodnym „czwórki” sprawia, że do Sądu mamy około 300 metrów, a linia nr 4 kursuje co 15 minut. Także w okolice Sądu w stronę miasta można co kilka minut podjechać i odjechać – dodaje.

MPK planuje także powiesić w siedzibie Sądu rozkłady i informacje o tym jak dojechać do Sądu z centrum miasta i odwrotnie.

9 komentarzy

 1. Franciszek dodano 4 lata temu

  Budynek się wali na zdjęciu, trzeba poprawić perspektywę.

 2. . dodano 4 lata temu

  Jechać "4 " z centrum do sądu to desperacja, kluczy ja w labiryncie. Komunikacja w tym mieście to dno. Pomimo że niby trzy linie mają tam dojeżdżać to w sumie tych kursów jak na lekarstwo będzie.

 3. Przedłużyć trasę "4" dodano 4 lata temu

  Przy samym Sądzie na ul. Jana Pawła II jest przystanek 20. Czy "4" nie mogłaby objechać ronda i zatrzymać się na tym przystanku i następnie jechać do Parku Wodnego? Autobusy 5, 15 i 20 jeżdżą sporadycznie. To iluzoryczna pomoc.

  • . dodano 4 lata temu

   Człowieku "4" i tak już kluczy po mieście jak pijany we mgle a tych chcesz jeszcze dokładać kolejne wydłużenia. Ta linia i tak jest już teraz bez sensu. Jeśli ktoś jedzie np z II LO albo ze szpitala wojewódzkiego do centrum to musi jechać do aquparku. Dojazd "4" z centrum do sądu to też pokonywanie zbędnych kilometrów. Cały schemat komunikacji w mieście do wymiany.

   • Skoro kluczy dodano 4 lata temu

    Jak piszesz to dociera do większej liczby miejsc. A to jest wygodne dla ludzi. Nie sam żyjesz w mieście.

    • . dodano 4 lata temu

     Akurat do mnie i tak "4" nie dociera więc nie zabłysłeś swoimi złotymi myślami. Najlepiej więc zlikwidować wszystkie pozostałe linie niech tylko "4" zostanie i będzie objeżdżać wszystkie zakamarki miasta.

  • observer dodano 4 lata temu

   z aquaparku do sądu jest jakieś 200km. Przecież to się idzie z 2 tygodnie, jak do Częstochowy. Taki kawał!

 4. astrra dodano 4 lata temu

  Czy to "coś" na zdjęciu to jest budynek sądu?" Przenieśli?

 5. Anonim dodano 4 lata temu

  autobusy 5 i 15 powinę
  częściej jeździć a nie sporadycznie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?