SPIN

W najbliższym czasie już sobie nie pojeżdżą

redakcja poniedziałek, 13 marca 2017, 22:00 Siedlce

Dwaj młodzi mężczyźni wylądowali w policyjnym areszcie po tym jak w samochodzie, którym jechali, znaleziono litr płynnej amfetaminy. Do zatrzyania doszło w Siedlcach przy ul. Strzalińskiej.

28-latek i 21-latek wpadli podczas rutynowej kontroli.

– Podczas sprawdzania wnętrza samochodu, funkcjonariusze znaleźli butelkę o pojemności 1 litra z zawartością podejrzanego płynu. Podczas wstępnego sprawdzenia cieczy przy użyciu narkotestera okazało się, że jest to amfetamina w płynie – mówi podinsp. Jerzy Długosz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Z cieczy, którą zabezpieczono można było wyprodukować około kilograma narkotyku w proszku. Policjanci pracujący przy sprawie szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności związane z odkryciem  ciekłej amfetaminy.

Komentarze (1)

  1. Agnieszka dodano 4 lata temu

    Super. To sie bardzo chwali.Mam prośbę niech policja zacznie przeprowadzać kontrole trzeżwości na ty polu jest dużo do zrobienia. Pracując w barze widze ile osób po piwie siada za kierownice. Mój sąsiad robi to codzienie. Obawiam się o bezpieczeństwo ludzi.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?