SPIN

Butryn i Schulz w Kadrze Narodowej

Aneta Borkowska środa, 15 marca 2017, 10:22 Sport

Karol Butryn i Damian Schulz, znaleźli się w szerokiej Kadrze Narodowej seniorów na rok 2017. Byli zawodnicy KPS Siedlce znaleźli się na liście obok takich nazwisk jak Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek czy Michał Kubiak.

Imprezą docelową sezonu siatkarskiego będą rozegrane na przełomie sierpnia i września mistrzostwa Europy, które odbędą się w Polsce.

źródło: Strefa Siatkówki / fot. KPS Siedlce

3 komentarze

  1. WALCZĄCY dodano 4 lata temu

    ŻENADA , TO DLACZEGO NIE POZOSTALI W SIEDLCACH. Nie rozumiem zasadności umieszczania tej informacji.Jesli mam być z tego powodu dumny, że przychodza do nas do Siedlec zawodnicy , którym nic lepszego się nie proponuje , stwarza się doskonałe warunki , bo poza kontraktem to od miasta dostają po 4 tyśiące co miesiąc na rączkę. Rok mija i sie zwijają gdzie indziej , gdyby miasto postawiło warunek, że minimum muszą grać rok a dopiero dostaną stypendium w kolejnych latach to można by mówić, że to byli zawodnicy z klubu siedleckiego. Rocznie KPS dostaje od miasta 1 milion złotych i co jeśli wam to pasuje to nie narzekajcie na biedę , dziury w jezdni , brak warunków w szkołach na lekcji w-fu i dalej głosujcie.

  2. Do walczący dodano 4 lata temu

    Miło przeczytać że zawodnik reprezentował nasz klub i miasto, a teraz będzie w Reprezentacji Polski. OLAĆ takich fałszywych komentatorów którzy nie znają się na sporcie i zarządzaniu. KPS robi swoje i robi to dobrze, wiadomo że zawsze mogłoby być lepiej, ale jak na nasze warunki to jest klub nr II w naszym mieście (I to piłkarska Pogoń) i długo………długo nic. Jakieś ale? 9 trenerów pracujących z około 180 zawodnikami w wieku od pierwszych klas podstawówki do seniora. WALCZĄCY WEŹ LEPIEJ STOPERAN

  3. Szkoda słów. dodano 4 lata temu

    Jak czytam taki komentarz , napisany przez WALCZĄCY to zastanawiam czy to głupota czy zawisć Bo inaczej tego nie mogę nazwać.Proponuję Ci ,abys sam pracował przez rok za darmo a po roku będziesz mógł mówić ,że jestes pracownikiem tej firmy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?