SPIN

Dzień otwarty w PG nr 1

Aneta Borkowska czwartek, 16 marca 2017, 18:27 Społeczeństwo

Od 1 września rozpocznie działalność Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach przy ul. Konarskiego 5/7, która powstanie z  przekształcenia Gimnazjum nr 1. Na rok szkolny 2017/2018 do Szkoły Podstawowej nr 1 będą odbywały się zapisy do klasy I, IV i VII.

W związku z tym placówka organizuje 25 marca Dzień Otwarty dla rodziców oraz uczniów klas III i VI zainteresowanych kontynuowaniem nauki w tej szkole. W programie: zapoznanie z ofertą edukacyjną, prezentacja osiągnięć szkoły, występy uczniów, zwiedzanie szkoły i słodki poczęstunek.

6 komentarzy

 1. Absolwentka dodano 5 lat temu

  Jedynka to dobra szkoła. Do podstawówki chodziłam ja, a teraz mój syn jest w PG1, bardzo dobrze wspominam siedlecką Jedynkę. Pozdrawiam nauczycieli.

 2. Ola dodano 5 lat temu

  Jedynka…masa wspomnień, uroczystości, przedstawień dla rodziców i uczniów. W szkole średniej jest już inaczej, aż szkoda…

 3. Vika dodano 5 lat temu

  najlepsza mlodziez, ciekawa swiata i wiedzy, sprawiedliwa i doswiadczona kadra, siatkarze z Jedynki bija wszystkich o glowe, i wzrostem i umiejętnościami

 4. Absolwentki, rocznik 2010 dodano 5 lat temu

  Dobre to były czasy, występowałyśmy w "Balladach i romansach", a i jeszcze "Dziady" Mickiewicza wystawialiśmy. Dziś z nostalgią wspominamy szkołę. Pozdrawiamy nauczycieli.

 5. Rodzic dodano 5 lat temu

  Z Jedynki jestem zadowolona. Moje dziecko też. Uwierzyła w siebie, a to zasługa również szkoły. Czasami warto zmienić środowisko, gimnazjum to umożliwiło, nam wyszło to na dobre.

 6. ojciec dodano 5 lat temu

  Uczestniczyłem w dniu otwarty PG1 w sobotnie przedpołudnie, jako rodzic wiem, że mogę śmiało wysłać dziecko do klasy 4 i nie martwic się o jego edukację. Kadra nauczycielska przyjemna, doświadczona oraz życzliwa. Potrafiąca przygotować dziecko do egzaminów, jak i rozwinąć zainteresowania sportowe. Wszystkim polecam wybór tej placówki.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?