SPIN

Chcą wyrzucić Kozaczyńskiego i Kordeckiego

Aneta Borkowska wtorek, 21 marca 2017, 13:13 Siedlce

Zarząd siedleckiej Platformy Obywatelskij postanowił złożyć wniosek do Sądu Koleżeńskiego Rejonu Mazowsze o wykluczenie Jacka Kozaczyńskiego i Marka Kordeckiego ze swoich szeregów. Poinformował o tym właśnie Krzysztof Chaberski, przewodniczący siedleckiej Platformy.

– Jacek Kozaczyński od wyborów parlamentarnych w 2015 roku kiedy to zrezygnował ze startowania, nie uczestniczy w pracach i spotkaniach siedleckiej Platformy – mówi Chaberski. – Ponadto posiadamy informacje, że prowadzi rozmowy z innymi ugrupowaniami politycznymi w celu realizacji swoich planów politycznych – dodaje.

Właściwie ten sam powód dotyczy Marka Kordeckiego.

– Marek Kordecki od lipca 2016 roku, czyli po wyborach lokalnych władz nie uczestniczy w pracach koła PO Siedlce. Pomimo tego, że jest członkiem zarządu, pomimo licznych zawiadomień oraz prób kontaktów telefonicznych na osiem posiedzeń zarządu uczestniczył tylko w części jednego z nich – tłumaczy przewodniczący. – I tak samo prowadzi rozmowy z innymi ugrupowaniami politycznymi – dodaje.

Według Chaberskiego Kozaczyński i Kordecki mogą prowadzić rozmowy z Polską Razem Jarosława Gowina i jak dodaje przewodniczący nie wykluczone, że będą kolejne takie działania.

– Jarosław Gowin był wcześniej przedstawicielem PO, później założył partię Polskę Razem i teraz próbuje poszerzyć swój stan posiadania docierają do swoich kolegów z PO – mówi Chaberski. – PO i PiS są daleko od siebie ideowo i dlatego nie jest łatwo przejść bezpośrednio z jednej do drugiej partii. A Polska Razem jest takim pomostem, która to ułatwia – dodaje.

 

20 komentarzy

 1. Zorro dodano 4 lata temu

  Panie Chaberski dla platformy uzdrowieniem i szansą jest jedynie wywalić z PO na zbity pysk wszystkich radnych prawie wszystkich, karierowiczów stołków dotychczasowych i ich otoczenie, przeprosić mieszkańców za rządy beznadziejne z PiS miastem ,pokazać nowe twarze i modlić się po cichu w oślim kącie . amen. Znasz pan mój telefon to może coś podpowiem za darmo .

  • Siedlczanin dodano 4 lata temu

   Raczej Sancho Pansa a nie Zorro…

 2. amen dodano 4 lata temu

  Jako następne działania proponuję: Karaś, Kulicki, Chojecki

 3. Mr obywatel dodano 4 lata temu

  Ciekawe kto się napalił na stołek w Wordzie skoro Kordeckiego chcą wywalić 😉

 4. ? dodano 4 lata temu

  Do Mr obywatel.Moze Narojek?Czy on Daley jeszcze jest a struktorach siedleckiej PO?Wie ktos?

 5. # dodano 4 lata temu

  Wyślijcie tego newsa do Warszawy, to od razu Platformie spadnie ze 20%

 6. p dodano 4 lata temu

  Skoro przewodniczący tak dał sie podpuścić to niech doniesie sam na siebie, że upublicznia sprawy z własnego ogródka i poprosi o niski wymiar kary ze względu na brak politycznej ogłady

 7. ? dodano 4 lata temu

  Co z Narojkiem?

 8. Andrzej dodano 4 lata temu

  Wywalić nierobów i leni . Bardzo dobrą decyzja .

 9. mieszkaniec dodano 4 lata temu

  Dwaj Panowie K . , doczekali się tego na co zasłużyli . A w Siedlcach na pewno poparcie wzrośnie . Słuszna i wyczekiwana decyzja .

 10. Fakt dodano 4 lata temu

  Ale temat. Kogo to wszystko obchodzi? Ta formacja dała bezgraniczny dowód antypolskości i antypaństwowości przez 8 lat rządów.

 11. Widz dodano 4 lata temu

  Jedno z bardziej glupich posunięć panie przewodniczący.

 12. Młody dodano 4 lata temu

  Kozaczyński zanim znalazł się w PO był w trzech partiach wcześniej .

 13. Zenek dodano 4 lata temu

  Przez osiem kolejnych lat Polki i Polacy byli ignorowani przez rząd platformy, który……

  • Wacek dodano 4 lata temu

   Ja tam czuję, że od 10 lat jesteśmy ignorowani przez PIS, odkrywco.

 14. Anonim dodano 4 lata temu

  Zabolało (…) z platformy i siedleckiego towarzystwa wzajemnej adoracji w skrócie sts, niczym się nie różnicie od tych co się nazywają prawi i sprawiedliwi to wasza pycha i arogancja i skok na stołki doprowadziły miasto do zapaści, razem odpowiadacie za długi miasta i beznadziejną sytuację, będziecie za to odpowiadać sromotnie, stworzyliście w mieście sitwę i mafię rodziną i tajnych współpracowników . amen i do przodu siedlczanie rozliczmy karierowiczów kokieterię sitwę i inne kanalię .

  • bez nawiasów dodano 4 lata temu

   W mieście 10 lat rządzi PIS, więc sam nie wiesz do kogo masz uwagi. Napisz więc do swojego Pisu.

  • haha... dodano 4 lata temu

   @anonim na początek to trzeba Ciebie rozliczyć bo jest z czego anonimowy gościu !

 15. Sędzia dodano 4 lata temu

  ZABOLAŁO KARIEROWICZE, ,RADNYCH W SIEDLCACH NIEMA PRAWIE TYLKO SITWA I KOLESIOSTWO, JEDEN CZY DWÓCH NIC SAMI NIE ZROBIĄ ALE DOBRZE ŻE POKAZALI DUŻO I PUNKTUJĄ CWANIACZKÓW.

 16. Beny dodano 4 lata temu

  Mam pytanie a kto to jest Kozaczyński i Kordecki nic o nich nie wiem i nie słyszałem to piłkarze z trzeciej ligi czy z okręgówki? proszę o podpowiedzi .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?