SPIN

Z biletem KM ulgi w Muzeum Regionalnym

Aneta Borkowska wtorek, 18 kwietnia 2017, 15:01 Siedlce

Muzeum Regionalne w Siedlcach dołączyło do programu „Koleją do Kultury”. Już nie 13, ale aż 25 instytucji kultury można odwiedzić taniej z biletem Kolei Mazowieckich.

– Myślę, że jest to z korzyścią dla obu stron. Nasza placówka będzie bardziej widoczna i liczę na to, że i frekwencja się poprawi. W naszym przypadku w ramach programu bilet normalny będzie w cenie ulgowego – mówi Andrzej Matuszewicz, dyrektor muzeum.

Z możliwości zakupu biletu wstępu ze zniżką do instytucji kultury, może skorzystać każdy, kto kupi bilet na pociąg KM – zarówno w kasie biletowej, jak również u kierownika pociągu. Bilet może być kartonikowy, ale też zakodowany na Karcie Mazowieckiej lub zakupiony za pomocą systemu SkyCash. W dwóch ostatnich przypadkach należy zachować potwierdzenie zakupu biletu. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek – jednorazowy, okresowy czy też zakupiony w ofercie specjalnej.

Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do instytucji kultury pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg.

Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie poświęconej akcji: dokultury.mazowieckie.com.pl

3 komentarze

  1. ??????????? dodano 4 lata temu

    Czego to mądrzy ludzie nie wymyślą!

  2. Koko dodano 4 lata temu

    Bardzo cenna inicjatywa. Już widzę te tłumy w muzeum.

  3. JAN dodano 4 lata temu

    Ciapciaki obniżyć bilety dla wszystkich jadących do pracy poza Siedlce to jest najważniejsze.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?