SPIN

Która zdobędzie koronę najpiękniejszej?

redakcja niedziela, 23 kwietnia 2017, 22:13 Siedlce

Uczą się układu, nabierają pewności siebie, poznają swoje rywalki i stresują przed nadchodzącym piątkiem. 9 kobiet walczy o tytuł Miss Ziemi Siedleckiej.

Finał konkursu odbędzie się w najbliższy piątek 28. kwietnia w sali „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Kandydatki od kilku dni przygotowują się z choreografką Joanną Woszczyńską. I … trochę cierpią.

Stopy już ledwo wytrzymują, skóra trochę obdarta, ale dajemy radę. Warto. Myślę, że finał wyjdzie nam bardzo dobrze – mówi z uśmiechem Julia Matejczuk, uczennica siedleckiego „Prusa”. – Dwa lata temu konkurs wygrała moja siostra i wzięcie w nim udziału było moim marzeniem. Czekałam aż skończę 18lat – dodaje.

Dla pochodzącej z Mordów Julii, wybory miss to ciekawe doświadczenie i szansa na poznanie nowych osób. Emocje, które pozna, nie są obce Natalii Ostojskiej. 20-latka z Siedlec startowała już w tym konkursie oraz konkursie nastolatek. 

Plusy to doświadczenie w branży modelingowej, kontakty i współpraca z fotografami – wylicza kobieta. – Do udziału w konkursie namawiali mnie znajomi, ale też po raz kolejny chciałam sprawdzić samą siebie z nowym kolorem włosów. Może teraz czas na blondynki?

Kandydatki do korony najpiękniejszej kobiety ziemi siedleckiej podkreślają, że atmosfera „na zapleczu” jest miła. Nie ma niezdrowej rywalizacji. Są za to plany na imprezę po piątkowym finale.

Tak jest – przyznaje Justyna Janusz, dziennikarka „Tygodnika Siedleckiego”, wielokrotna organizatorka Miss Ziemi Siedleckiej. – Dziewczyny podczas prób zaprzyjaźniają się, wychodzą razem na imprezy, a potem utrzymują ze sobą kontakty, nawiązują znajomości na całe życie – podkreśla.

To niezapomniane wspomnienia. Wzrosła moja pewność siebie, a zdobycie tytułu wpływa bardzo na samoocenę. To też nauka ładnego poruszania się, więc polecam – wylicza Aleksandra Antczak, I wicemiss Ziemi Siedleckiej 2011.

Podczas finału kandydatki będą miały 5 wyjść – między innymi w sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych i strojach codziennych.

Podajemy nazwiska wszystkich kandydatek

1. Andżelika Uziak, Siedlce, 19 lat,

2. Aleksandra Kaszubowska, Siedlce, 21 lat,

3. Sara Obrębowska, Węgrów, 23 lata,

4. Julia Matejczuk, Mordy, 18 lat,

5. Żaneta Czarnocka, Siedlce, 21 lat,

6. Natalia Ostojska, Siedlce, 20 lat,

7. Żaneta Sadowska, Mrozy, 23 lata,

8. Izabela Rzążewska, Siedlce, 18 lat,

9. Karolina Żochowska, Siedlce, 24 lata,

 

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?