SPIN

Sprawdzali co robi siedlecka młodzież

Aneta Borkowska wtorek, 16 maja 2017, 16:24 Siedlce

W trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi siedleccy policjanci prowadzili dzisiaj działania profilaktyczno – prewencyjne na terenie „Parku Aleksandria”.

SONY DSC

Funkcjonariusze sprawdzali czy uczniowie pobliskich szkół, zamiast na lekcyjne nie wybierali się przypadkiem na „wagary”.

– Policjanci zwracali szczególną uwagę także na to, czy nieletni nie palą papierosów i nie piją alkoholu oraz czy nie posiadają lub zażywają narkotyków – mówi Jerzy Długosz, rzecznik siedleckiej komendy.

Akcje tego typu na terenie miasta będą prowadzone przez policję aż do zakończenia roku szkolnego.

8 komentarzy

 1. Pawcio dodano 4 lata temu

  Troche za pozno.

  • siedlce dodano 4 lata temu

   No właśnie.

 2. Janekk dodano 4 lata temu

  Policjanci,
  Jeśli chcecie pracować, nie udawać, to spiszcie sobie dzwonki, bo o dziwo lazicie po parku wyłącznie w czasie lekcji… przypadek???

  • ... dodano 4 lata temu

   Nie sądzę. Skoro sprawdzają tych, którzy nie poszli na lekcje, to kiedy mają to robić, jak nie w czasie lekcji? W sobotę wieczorem?

   • Janekk dodano 4 lata temu

    O tym , że nie są na lekcji to starzy wiedzą z dziennika ekektronicznego tego samego dnia, ale co całe bandy robią na przerwach przed szkołami, a wśród nich ich
    grzeczne dzieci już niekoniecznie…

 3. gap dodano 4 lata temu

  Przecież tam jest kotłownia?! Powietrze aż stoi od dymu! I kogo niby złapali? Tam trzeba pluton wojska, żeby ich rozgonić!

 4. człowiek dodano 4 lata temu

  Palenie papierosów w miejscu publicznym jest zagrożone mandatem,a tereny zielone typu park to jest miejsce publiczne. Ciekawe dlaczego w takim razie policjanci patrolujący park nie rozdają mandatów???
  Przejście przez jezdnie w niedozwolonym miejscu również jest karane przez policje, jednak chyba młodzieży to nie dotyczy. Notorycznie wychodząc z "elektryka" idą przez jezdnie jak święte krowy a nie po "zeberce".
  Raz , drugi, trzeci, wlepić mandat, to może nasza polska młodzież nauczyłoby się odpowiedzialności i jakiejkolwiek dyscypliny.

 5. swojak dodano 4 lata temu

  Nasza władza już dawno powinna się za to wziąć. Narkotyki, paserka – jest to nagminne. Gdzie do tej pory byli nauczyciele i samorządowcy!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?