SPIN

Water Slide powraca do Siedlec

Aneta Borkowska sobota, 10 czerwca 2017, 19:43 Siedlce

Water Slide, czyli najdłuższa w Polsce 100-metrowa ślizgawka powraca do Siedlec z potrójną siłą! Tym razem na początek Wakacji na fali” z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce.

Nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić pierwszy weekend lata?  24 czerwca (sobota) czeka Was 100 metrów ostrego ślizgu! Już po raz drugi ruszymy w szalonym tempie z wiaduktu kolejowego na Water Slide w stronę Piłsudskiego. Pamiętajcie? W zeszłym roku było nas ponad 5 tys., a łącznych zjazdów odnotowano aż 11 tys. A jak będzie w tym roku ? Liczymy na Was, bo przed nami wieeeelkie emocje i mnóstwo atrakcji dla każdego!

Impreza oficjalnie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 19:00. Zabawę nakręcać będzie grupa animatorów oraz DJ Jackson z muzyką na żywo. Nad Waszym bezpieczeństwem przez cały czas czuwać będzie grupa ochroniarzy oraz pomoc medyczna.

To nie wszystko !

Imprezami towarzyszącymi podczas wodnego szaleństwo będzie m. in. pokaz trialu motocyklowego zorganizowany przez klub motocyklowy Gryf MC Poland na ul. Wojska Polskiego. Z kolei po przeciwnej stronie na ul. Szkolnej oraz na parkingu przed budynkiem PGE, przy ul. Piłsudskiego rozciągać się będzie pierwszy w naszym mieście Zlot Food Trucków. Do Siedlec zawita ponad 20 najlepszych Food Trucków z całej Polski serwujących potrawy kuchni z czterech stron świata. Będzie odjazdowo, smacznie i na fali!

Udział w wydarzeniu dla wszystkich uczestników będzie całkowicie bezpłatny, dlatego nie może Was zabraknąć.

A to nie wszystko!

Od 22:00 do 6:00 rano wszystkich, którzy kochają Nocne Pływanie zapraszamy do Parku Wodnego. Płacisz 16 zł i pływasz bez limitu całą noc! Cena obejmuje także korzystanie ze strefy saun i wszystkich atrakcji na hali basenowej.

Radości i szaleństwa będzie bez liku, dlatego czekamy na Was! Do zobaczenia!

reklama

 

5 komentarzy

 1. cd dodano 3 lata temu

  CD blokowania ulic.
  Miasto przyjazne blokowaniu ulic.

  Do organizatora: Robisz ślizgawkę rób to z głową.
  Miałeś 360 dni by o tym myśleć!

  • observer dodano 3 lata temu

   to wyjątkowo w tą sobotę idź pieszo albo pojedź rowerem. Na zdrowie!

   Nie robią źle, robią też źle.
   Żebyś chociaż dał jakąś lokalizację, sto metrów w miarę równej nawierzchni z odpowiednim spadkiem, jakiś pomysł, a nie tylko nie bo nie.

   • bierze szmal dodano 3 lata temu

    Pomysły kosztują. Bierze szmal niech myśli.

    • mb dodano 3 lata temu

     A o czym ma myśleć? Zaproponował lokalizację, miasto, jako administrator terenu, się na nią zgodziło i na tym temat się zakończył.

     • Gdyby nawet! dodano 3 lata temu

      było 30 lepszych pomysłów nie mogą być zrealizowane bo na pomysły patent ma Pan Prezes.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?