SPIN

Lech Wałęsa w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 12 czerwca 2017, 15:10 Aktualnie

23 czerwca do Siedlec przyjedzie były prezydent Lech Wałęsa. Spotkanie w Hotelu Janusz o godzinie 18. Wstęp wolny. Organizatorem jest Klub Obywatelski Siedlce.

7 komentarzy

 1. Maria dodano 4 lata temu

  To dobrze. Chętnie przyjdę.

 2. Anonim dodano 4 lata temu

  Podejrzewam, że PIS odpowie spotkaniem ze swoim Prezesem. I tak rusza machina wyborcza. Bądźmy mądrzy i nie dajmy zwodzić się takimi zagraniami.

 3. Janek dodano 4 lata temu

  Prezes pisiu to mały pikuś on WAŁĘSIE to może piłkę podawać , mam żal do przywódcy SOLIDARNOŚCI że tak długo trzymał tych konusów politycznych przy sobie .

 4. Tomek dodano 4 lata temu

  Jestem z tego pokolenia które to przeżyło .
  Wszystko
  Pytanie.! Dlaczego niektórzy polacy, specjalnie napisałem Polacy takie antagonizmy jeszcze mają.
  Panie prezydencie a przede wszystkim niezłomnym Polakiem. Z mojej strony dla Pana wielki szacunek.
  Pozdrawiam
  Tomasz Michałowski

 5. Jan Franciszek Wolański dodano 4 lata temu

  Bolek w Siedlcach !!
  Zapraszam wszystkich byłych ubeków,esbeków,komuchów na to spotkanie.Usłyszycie wiele odkrywczych rzeczy , inteligentnych przemyśleń , rad i wskazówek jak wygrywać w totka ,jak mówić na czarne ,że jest białe no i przede wszystkim , że "..nie o take Polske walczyłem". Ponadto Bolek nie zapomni o najmłodszych i opowie im na dobranoc bajeczkę jak to "sam obalył komunizm".Być może podzieli się z nam ,mędrzec Europy, informacją co zrobił z oponami i akumulatorem,które ukradł z POM-u. O tym,że był pospolitym kapusiem raczej nie będzie się rozwodził i tylko ,co najwyżej, wyśmieje i zarechocze swoim (…) a być może i puści bąka !
  Ludzie na poziomie będą słuchać tego bełkotu,tego steku kłamstw na tym koncercie chamstwa,obłudy,pychy i bezczelności ! Będą się czuć zażenowani ,że biorą udział w tym kretyńskim spektaklu.

 6. Jan dodano 4 lata temu

  Wałęsa to (…) !!

 7. Arek dodano 4 lata temu

  Do historyków i politologów dlaczego frekwencja wyborcza podczas wyborów prezydenckich w roku 1995 była najwyższa po roku 1989 nawet każda inne wybory miały mniejszą frekwencje niż te z roku 1995 O CO CHODI ?.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?