SPIN

Rozpoczęło się spotkanie z Lechem Wałęsą

Aneta Borkowska piątek, 23 czerwca 2017, 18:19 Aktualnie, Siedlce

W Siedlcach zaczęło się spotkanie z byłym prezydentem RP Lechem Wałęsą. W sali jest kilkaset osób. Przed budynkiem zebrała się grupa osób przeciwna tej wizycie.

Lech Wałęsa przyznał, że nie wszystko po 89 roku było zrobione dobrze. Nie wszystko zostało dopilnowane. Podał dwa przykłady

– Organizowanie referendum. Jak można było dać rządzącym prawo do decydowania o organizowaniu referendum? – zastanawiał się. – Naród ma zawsze prawo do referendum, ale żeby było ono poważnie to musi podpisać się pod tym spora liczba ludzi. Druga rzecz, którą zrobiliśmy „nieprecyzyjnie”? Jak można było się godzić, aby ministrowie nie byli podawani badaniom lekarskim – zażartował.

– Czy wybory pozwalają rządowi na wszystkie działania? – zastanawiał się były prezydent. – Nie, nie pozwalają, bo o wiele rzeczy po wyborach powinno pytać się jeszcze narodu – podkreślił.

Spotkanie odbywa się w Hotelu Janusz. Organizatorem jest Klub Obywatelski Siedlce.

 

11 komentarzy

 1. Przechodzień dodano 3 lata temu

  A na chodniku ,to nie przypadkiem krucjata stała .

 2. oberwator dodano 3 lata temu

  Bardzo fajne spotkanie. Rzeczowa dyskusja i miła atmosfera. Fajnie, że Prezydent ma jeszcze tyle sił i determinacji by jeździć po Polsce i rozmawiać z ludźmi.

 3. Zorro dodano 3 lata temu

  Pełna zgoda z tymi co demonstrują przeciwko tej wizycie' Bolka' ale żeby popierać tych (…) politycznych wynajętych to powinni demonstrować jak występuje publicznie TW. Tchórzewski i ZSL Kudelski , innych na razie nie będę wymieniał a w pisiu jest ich mnogo. amen .

 4. obserwator dodano 3 lata temu

  jakie miasto tacy goscie

 5. Marzena dodano 3 lata temu

  Do protestu przeciwko tej wizycie to chyba z łapanki wzięli prosto z krucjaty różańcowej.Tak liczny ten protest haha.Za komuny komuniści i ateiści a teraz krucjatowi i różańcowi.

 6. Wiola dodano 3 lata temu

  Takim jak pani 'marzenka' albo 'przechodzień' na pewno do głowy nie przyjdzie, że można mieć tyle odwagi cywilnej, aby zaprotestować publicznie hehe. 'marzenka' i 'przechodzień' to z pewnością facebook'owe lemingi, które tylko przez monitor są w stanie trollować, bo żeby wyjść do ludzi i mówić wprost co się myśli, trzeba mieć naprawdę sporo odwagi cywilnej i siły charakteru! A to dzisiaj towar deficytowy. Gratuluję protestującym!

 7. To jest to . dodano 3 lata temu

  Takie spotkania są bardzo potrzebne . Takiej frekwencji dawno nie widziałam na spotkaniach z politykami . Dziękuję organizatorom za spotkanie z Lechem Wałęsą .

 8. Marzenna dodano 3 lata temu

  Poieram Pana Janka.

 9. Swojak dodano 3 lata temu

  A ten łysy i gruby z krucjaty to niech lepiej rodziny pilnuje

 10. Obserwator. dodano 3 lata temu

  Do czego to doszło członkowie krucjaty różańcowej przyszli obrażać prezydenta wstyd panowie . W myśl zasady kto się modli pod figurą ten ma diabła za skórą .

 11. Draństwo . dodano 3 lata temu

  Wstyd Panie Pawle, nic nie potrafisz sam zorganizować , tylko chodzisz innym zakłócasz spotkania . Pajacowanie i nic innego więcej .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?