SPIN

Wystawa „Siedlce, Podlasie i Anioły”

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 lipca 2017, 06:25 Społeczeństwo

Caritas Diecezji Siedleckiej serdecznie zaprasza 4 lipca o godz. 11. na wernisaż wystawy pokonkursowej twórczości osób niepełnosprawnych „Siedlce, Podlasie i Anioły”.

Hol Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

W konkursie plastycznym zgłoszono 115 prac z 21 placówek. Osoby biorące udział zostały podzielone na trzy grupy wiekowe. W pierwszej grupie dzieci do 12 roku życia zgłoszono 19 prac, w grupie drugiej młodzież od 13-17 roku życia wpłynęło 23 prace, a w kategorii dorośli powyżej 18 roku życia wpłynęło 73 prace.

Placówki biorące udział w tegorocznej edycji konkursu: Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20 z Siedlec / Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 27 z Siedlec / Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 6 z Siedlec / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza z Siedlec / Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy z Węgrowa i Stoku Lackiego / Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej z Siedlec / Zespół Placówek z Łukowa / Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Osób z Autyzmem z Siedlec / Środowiskowy Dom Samopomocy przy MOPR z Siedlec / DPS z Siedlec / Środowiskowy Dom Samopomocy z Białej Podlaskiej / WTZ z Siedlec, Sokołowa Podlaskiego, Kocka, Wyszkowa, Białej Podlaskiej, Kisielan, Skórca i Mińska Mazowieckiego.

Wystawę będzie można oglądać do końca wakacji. Organizatorem jest Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

źródło: Anna Nowińska, biuro prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej


Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?