SPIN

Nowi dyrektorzy w szkołach

Aneta Borkowska środa, 5 lipca 2017, 10:59 Siedlce

W 12. placówkach oświatowych w Siedlcach przeprowadzono konkursy na stanowiska dyrektorów. W 6. przypadkach funkcję tę pełnić będą dotychczasowe osoby.

Konkursy wygrali:

– w Miejskim Przedszkolu nr 1 – Jolanta Wilczyńska (obecna dyrektor),

– w Miejskim Przedszkolu nr 9 – Alicja Kuziak (obecna dyrektor),

– w Miejskim Przedszkolu nr 13 – Anna Izdebska (obecna dyrektor),

– w Miejskim Przedszkolu nr 14 – Jadwiga Klimek (obecna dyrektor),

 

– w Miejskim Przedszkolu nr 17 – na konkurs nie wpłynęła żadna oferta. Prezydent powołał na to stanowisko Grażynę Świderską (nauczycielka MP nr 21).

– w Miejskim Przedszkolu nr 21 – postępowanie konkursowe nie wyłoniło kandydata na stanowisko dyrektora. Prezydent powołał na to stanowisko Elżbietę Paczóską, (nauczycielka z MP nr 23).

– w Miejskim Przedszkolu nr 23 – postępowanie konkursowe nie wyłoniło kandydata na stanowisko dyrektora. Prezydent powołał na to stanowisk Bożenę Zbaracką, (nauczycielka z MP nr 21).

Powierzenie stanowisk nastąpi, po zasięgnięciu opinii Rady pedagogicznej przedszkola, w porozumieniu z organem sprawującym nadzór pedagogiczny,

 

– w Publicznym Gimnazjum nr 4 – konkurs nie przyniósł rozstrzygnięcia. Prezydent powołał na to stanowisk Karola Wnorowskiego (dotychczas nauczyciela akademickiego w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym).

– w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa – Andrzej Kopiec (obecny dyrektor),

– w Centrum Kształcenia Ustawicznego – Edyta Biarda (obecna dyrektor),

– w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej – na konkurs nie wpłynęła żadna oferta. Prezydent postanowił o ponownym ogłoszeniu konkursu,

– w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Gen. Józefa Bema – Alina Brochocka (obecnie nauczyciel pracujący w tym zespole).

źródło: UM Siedlce

Komentarze (1)

  1. Dym dodano 4 lata temu

    Jakoś dziwnie większość to gwardia już "etatowych" pryncypałów czyżby byli niezastąpieni a nie z układu?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?