SPIN

Nowoczesna komentuje plany rządu

Aneta Borkowska wtorek, 11 lipca 2017, 10:28 Siedlce

Magdalena Daniel, siedlecka radna i członkini Nowoczesnej na trwającej właśnie konferencji komentuje plany PiS na zabezpieczenie programów rządu.

Wspomniała m.in. o wzroście opłaty paliwowej, podatku bankowym, planowane podwyżki cen gazu 5-10% od 2018 roku i programie „Mieszkanie plus”. Jak powiedziała Daniel część ustaw czy planów jest w trakcie realizacji.

15 komentarzy

 1. Przekaz dnia dodano 4 lata temu

  Bieda, proszę państwa bieda. Podatki, opłaty i inne "plusy", że mi na kapelusze nie starczy. Tu kanikuła właśnie, Ryszard łamie serca i wiosła. Odpływamy nowocześnie.

 2. Przekaz dnia dodano 4 lata temu

  Odpływamy nowocześnie. Ryszard łamie wiosła i serca lub za serce chwyta. Leniwie.

 3. ? dodano 4 lata temu

  O Matko!?

  • O! matko! dodano 4 lata temu

   …i córko!

 4. wojciech dodano 4 lata temu

  Niech lekarz Daniel zajmie się czymś na czy się zna i o niebo bardziej pożytecznym czyli leczeniem dzieci a nie wkręciła się w politykę na której przy calym szacunku do niej – się nie zna.

 5. Nie nowoczesny dodano 4 lata temu

  Ta niewielka pani ma zawsze jakieś problemy. Ostatnio karetki zrównała wysokością z tirami. Ale jednak najlepiej wyszła na zdjęciu z Gortatem. Tak jakoś nowocześnie.

 6. Nie nowoczesny dodano 4 lata temu

  A jak to będzie z tymi karetkami? Wjadą czy nie wjadą ?

 7. zorientowany dodano 4 lata temu

  A dlaczego Danielowa ostatnio głosowała ZA absolutorium dla Kudelskiego? Przecież PIS w Siedlcach też rządzi na kredyt. Widać, że to podoba się Danielowej skoro zagłosowała ZA absolutorium. Hipokryzja tej pani nie zna granic.

 8. Danielowa głosowała ZA absolutorium dla rządów PiS w Siedlach. dodano 4 lata temu

  Jest totalnie niewiarygodna. Głosowała ZA absolutorium, więc widocznie odpowiadają jej rządy PiS na kredyt w Siedlcach.

 9. Zatroskany dodano 4 lata temu

  Pani Magdo niech się pani zajmie leczeniem dzieci ,a nie politykowaniem . Jepiej być specjalistą jednej dziedziny niż specjalistą od wszystkiego i niczego . Raz Pani głosuje za budżetem i absolutorium , a za chwile Pani krytykuje, to nie poważne zachowanie .

 10. Zygmunt Krzepicki dodano 4 lata temu

  Pani Daniel dalej ma rozdwojenie jaźni? Raz w opozycji, raz w koalicji. Tylko wiarygodność na stałym, zerowym poziomie.

 11. Alina dodano 4 lata temu

  Sądownictwo w Polsce pozostało takie jakie zbudowano w czasach stalinizmu według wzoru – Ojca założyciela -F. Dzierżyńskiego i jego idei- " Nie ma ludzi niewinnych , sa tylko żle przesłuchani ".System KOMUNY wygenerował wierne kadry.Sprwawdzone w STANIE WOJENNYM.Do ok.2010 roku- nikt z poza " rodziny prawniczej nie mógł dostać sie do zawodu :Prokuratora ,Sędziego ,Adwokata , czy Komornika.Powstały filmy np.Układ zamknięty itp.Naród chce aby POLITYCY oddali PRAWO -NARODOWI .Potrzebujemy Ław Przysięgłych po to aby – takiego Obywatela jak JA sądzili tacy sami OBYWATELE jak JA.Mój Pradziad tworzył takie śądownictwo po 1918 r na Północnej Lubelszczyżnie.Co jest dzisiaj ?. Rosja Putina zmieniła ustrój sądownictwa na ANGLOSASKI- z Ławą Przysięgłych a Polska pozostała z systemem poststalinowskim.Wstyd i Hańba.Petru , Schetyno ,Kamysz – zejdzcie z tej drogi…..jak mówi klasyk.Amen

 12. Piotr dodano 4 lata temu

  proszę bardzo…
  http://niezalezna.pl/102300-mocno-zmeczony-lider-obywateli-rp-tak-sie-protestuje-pod-sejmem-wideo#.WWnnv5u-7BQ.facebook

  i tyle w tym temacie…

 13. Górny dodano 4 lata temu

  Nowoczesna to Platforma 2.0 lub inaczej spółka córka biznesu elit III RP.

 14. Anonim dodano 4 lata temu

  Kolego górny analogicznie do pana wypowiedzi pis to ciemnogród wschodni , partia kleru i to obciach i wstyd na cały świat.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?