SPIN

UWAGA: Utrudnienia na wiadukcie „warszawskim”

Aneta Borkowska piątek, 28 lipca 2017, 10:39 Aktualnie

Jutro (29 lipca) rano na wiadukcie w ciągu ul. Warszawskiej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy. Będą wykonywane prace polegające na frezowaniu nierówności. Utrudnienia potrwają ok. 2 godziny.

Prace są związane z wyznaczeniem nowych pasów rowerowych i drogi dla rowerów łączącej już istniejące na ul. Warszawskiej i ul. 3 Maja.

źródło: Wydział Dróg UM

3 komentarze

 1. ewa dodano 3 lata temu

  mam nadzieję na znaki informujące, że jest to droga dla rowerów , ponieważ obecnie parkują na niej samochody

 2. stos dodano 3 lata temu

  Brawo, wreszcie ktoś pomyślał o wyznaczeniu ścieżek, ale to wciąż za mało. Na każdej ulicy by się przydała, np. na partyzantów, na piłsudskiego, (ostatnio widziałam jak straż miejska czy policja łapała rowerzystów jadących po chodnku), pod mostem garwolińskim ale najpierw niech poprawią dziury bo zęby można wybić, a kierownicy mają w nosie rowerzystów.
  A na 3 maja niech nie łazą po ścieżce z psami, mają do tego chodnik.
  m.s

 3. Laik dodano 3 lata temu

  1. Robotę (frezowanie i wyrównanie asfaltu) można było zrobić rok temu, gdy remontowano wiadukt i przejazd był zamknięty.
  2. Na czym ma polegać to połączenie ścieżek? Na zwężeniu jezdni dla samochodów (i tak wąskiej np. dla TIR czy autobusów) czy na dobudowie oddzielnej ścieżki rowerowej?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?