SPIN

KPS rozpoczął przygotowania. Jest już w komplecie

Aneta Borkowska wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:23 Sport

Skład już zamknięty, przygotowania rozpoczęte. Do sporych zmian doszło w KPS-ie Siedlce, który wywalczył brązowy medal I ligi.

Z drużyny prowadzonej przez Witolda Chwastyniaka i Macieja Nowaka odeszli: Jakub Bucki, Piotr Łukasik, Moustapha M’Baye, Mateusz Błasiak, Sławomir Zemlik i Konrad Małek.

Skład:

Atakujący: Mateusz Ogrodniczuk, Rafał Pawlak / Przyjmujący: Krzysztof Gibek, Jakub Urbanowicz, Michał Kądzioła, Adam Sobolewski / Rozgrywający: Jakub Gontarewicz, Bartosz Zrajkowski / Środkowi: Konrad Borowski, Maciej Polański, Kamil Szaniawski, Karol Szczygielski / Libero: Mateusz Januszewski, Michał Podgórzak

Przez najbliższy miesiąc KPS Siedlce będzie trenował na własnych obiektach. Później sprawdzian swoich możliwości w turniejach: początek września w Ostrołęce, tydzień później w Siedlcach i pod koniec września w Lublinie.

Sezon w I lidze KPS rozpocznie się 30 września. W pierwszej kolejce siedlczanie zmierzą się przed własną publicznością z beniaminkiem z Tomaszowa Mazowieckiego.

źródło oraz fot. KPS Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?