SPIN

2 mln dla szpitala, 43 tysiące dla muzeum

Aneta Borkowska środa, 30 sierpnia 2017, 11:09 Aktualnie

Ponad 2 mln zł. trafi do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach na doposażenie oddziału urologii i onkologii urologicznej w sprzęt i aparaturę medyczną. Z kolei Muzeum Regionalne w Siedlcach otrzyma ponad 43 tys. zł na zakup blaszanego, przenośnego garażu.

Taką decyzję podjęli wczoraj radni województwa mazowieckiego. Ogółem do mazowieckich szpitali i instytucji kultury wpłynie pona 23 miliony. Środki będą przeznaczone na remonty i modernizacje, a także zakup specjalistycznego sprzętu.

źródło: Biuro Prasowe UMWM

5 komentarzy

 1. ztejsamejstrony dodano 3 lata temu

  Ładny zabytek za 43 tys. zł. Ustawią przy głównym wejściu.

 2. lona dodano 3 lata temu

  Chciałbym przekazać wszystkim, że w sobotę 9 września o godzinie 15:00 na placu gen. Sikorskiego w Siedlcach będzie koncert Jana Pietrzaka "Niech żyje Polska". To doskonała okazja żeby się spotkać i wesprzeć Rząd w tym co robi, czyli w stawianiu Polski na nogi i przywracaniu Polakom godności. Niech nas przyjdzie jak najwiecej. Powiedziecie znajomym! Pozdrawiam.

  • Moi znajomi z różnych miast Polski dodano 3 lata temu

   Już wiedzą. W obecnej dobie informacje rozchodzą się błyskawicznie. Zadają mi pytanie czy Siedlce to PiS, bo jakoś nie mogą w to uwierzyć. A na marginesie… Może uzyskam informację jaki to garaż przenośny i do tego blaszany może kosztować 43 tysiące złotych. Normalny to około 2500 zł. No ala co tam weźmiemy kolejny kredyt i zasponsorujemy. Przecież to nie nasze pieniądze. Bo długi spłacą nasze dzieci.

 3. Adam dodano 3 lata temu

  Trzeba przyjąć chociażby po to żeby się nie poddali i nie ulegli presji popaprańców. Wreszcie wyborcze obietnice są spełniane. Wreszcie przyszedł czas na rozliczenie z PRL, UB-kami. Wreszcie zajęto się oszustami skarbowymi. Do zobaczenia w sobotę.

  • Siedlczanin dodano 3 lata temu

   Idź. Idź… Takich jak im potrzeba.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?