SPIN

Bezpłatne badania laryngologiczne

Aneta Borkowska piątek, 8 września 2017, 06:27 Społeczeństwo

Od 18 do 22 września odbywać się piąta edycja Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Tegoroczne hasło przewodnie akcji brzmi „Wspieramy jakość życia chorych po leczeniu nowotworów głowy i szyi”.

Podczas tygodnia profilaktyki odbędą się bezpłatne badania w szpitalach i przychodniach na terenie całej Polski. Po raz drugi udział w takich badaniach będą mogli wziąć także mieszkańcy naszego Siedlec i okolic, bowiem do projektu po raz kolejny dołączył NZOZ AS-MED przy ul. Sulimów 26 w Siedlcach.

W ramach akcji przeprowadzone będą bezpłatne badania laryngologiczne (skierowanie nie jest wymagane).

Program dotyczy pacjentów, którzy:

– Mają ponad 40 lat

– Zaobserwowali u siebie trwający przez ponad 3 tygodnie, niezwiązany z infekcją objaw tj: przewlekła chrypka, problemy z połykaniem, guz szyi, ból gardła, czerwone albo białe naloty w jamie ustnej, niegojące się owrzodzenie języka, niedrożność nosa lub krwawy wyciek z nosa, owrzodzenia skóry głowy i szyi

Zapisy na badania – 18 i 19 września w godz. 9:00-14:00 pod nr telefonu 797845480. Badanie odbywać się będzie 20 września.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?