SPIN

Przedszkolaki! Pokażcie „Przedszkole marzeń”

Aneta Borkowska niedziela, 17 września 2017, 18:43 Siedlce

Jak wygląda najlepsze przedszkole na świecie? Czy są w nim sale po brzegi wypełnione kolorowymi zabawkami? A może plac zabaw przypomina statek piracki?

Te i podobne pytania do przedszkolaków kieruje marka LodyBonano, organizując kolejny konkurs, którego hasło brzmi: „Przedszkole moich marzeń”. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nim udział? Zasady są bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę internetową sieci ( www.lodybonano.pl), wybrać zakładkę „Wydarzenia” i odnaleźć w niej konkurs. Następnie należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy online.

– Dodatkowo, do pierwszych 50 placówek przedszkolnych, od których dostaniemy zgłoszenia, wyślemy fantastyczne zestawy do malowania: kredki, ołówki, flamastry, które na pewno przydadzą się do tworzenia prac konkursowych – mówi Sylwia Korpacz, przedstawicielka marki LodyBoano. – Zachęcamy wszystkie przedszkolaki i ich opiekunów do wzięcia udziału w naszej zabawie, której celem jest rozwinięcie dziecięcej wyobraźni przez ekspresję plastyczną. Liczymy, że powstaną ciekawe prace konkursowe, a ich przygotowania na pewno sprawią sporą frajdę uczestnikom.

Zadaniem grup przedszkolnych i ich opiekunów jest przygotowanie, prac plastycznych, które będą ukazywać ich wyśnione przedszkola.

– Nie narzucamy techniki wykonania prac. Mogą to być wyklejanki, wydzieranki, wycinanki, collage z wykorzystaniem najróżniejszych materiałów takich jak: farby, kredki, plastelina – dodaje Sylwia Korpacz.

Przedszkola, które zgłoszą chęć wzięcia w nim udziału, mają szansę na atrakcyjne nagrody:

– I miejsce: 2.000 zł plus 200 nagród książkowych;

– II miejsce: 1.000 zł plus 150 nagród książkowych;

– III miejsce: 500 zł plus 100 nagród książkowych.

Należy jednak pamiętać, że każda placówka może zgłosić tylko jedną pracę. Zwycięzców wyłoni specjalnie powołana komisja.

Prace konkursowe należy przesłać na adres organizatora: Multi Ice Radosław Charubin, ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Białystok/Zaścianki. Organizatorzy czekają na nie do 30 września br.

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?