SPIN

Remont „Żółkiewskiego” oficjalnie rozpoczęty

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 września 2017, 19:38 Ostatnie galerie

Dziś odbyły się uroczystości związane z podpisaniem aktu erekcyjnego pod rozbudowę budynku IV LO im. Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach. Poniżej kilka zdjęć.

7 komentarzy

 1. Żółkiewszczak dodano 4 lata temu

  Że-na-da!!!!!!!!!!

 2. aro dodano 4 lata temu

  żenada to Ty jesteś

 3. Fanfaronada dodano 4 lata temu

  Super, że po tylu obietnicach bez pokrycia składanych Żółkiewszczakom i przesuwaniu w czasie wreszcie zaczęło się coś dziać w temacie. Jednak czy Notable powinni obnosić się z tym faktem tak jakby inwestycja robiona była za ich prywatne środki? Może Szanowni Państwo trochę więcej pokory i mniej promowania siebie. Wszystkie inwestycje robione są za nasze ciężko zarobione pieniądze. I przypominam podatki płacimy każdego roku, a nie jedynie przed wyborami. Natomiast Wasze działania dziwnym trafem zbiegają się z kalendarzem wyborczym.

 4. Mr obywatello cfello dodano 4 lata temu

  chorzy ludzie z nienawiści, choćby dobrze się w Siedlcach działo to i tak skrytykują. poplecznicy 🙂

 5. Zobaczymy dodano 4 lata temu

  Przecież wykonawca się nie wyrobi do końca roku a co mówić do terminu umownego
  Co wtedy z dotacją przecież wiele osób obserwuje inwestycje
  Chyba ,że dojdzie do złamania prawa 🙂 i protokoły zostaną podpisane o zakończeniu a roboty będą trwały ale myśle że żaden z inspektorów się pod tym nie podpiszę
  Czy zostaną zachowane procesy technologiczne myśle ,że nie Został miesiąc do umownego terminu zakończenia budowy a z tego co widzę to wchodzimy w Miesiąc Luty !!! Jeżeli pogoda się nie zmieni

 6. absolwent dodano 4 lata temu

  Super. Moja ukochana szkoła. Jestem dumna. Gratulacje dla determinacji pana dyrektora.

 7. Siedlczanin dodano 4 lata temu

  Edukację zacząłem w tej szkole i mam nadzieje ze szkołą powróci na swoje miejsce. Władza przed wyborami polkanie ta żabę aby pokazać się z dobrej strony. Niech odpowiedzą kto spłaci zaciągnięte długi. Stare powiedzenie my zaciągania wy słuchacie kredyty spłacania są zaciągania większym kredytami. Czy tak postępują ci co zdobyli społeczny mandat zaufania.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?