SPIN

Spektakl „Ludzie inteligentni”

Aneta Borkowska wtorek, 26 września 2017, 11:38 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Centrum Kultury i Sztuki oraz Open Teatr zapraszają 12 października o godz. 17. i 20. na spektakl „Ludzie inteligentni”. Jest to spektakl konkursowy w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów „Sztuka plus Komercja”.

Inteligentni ludzie podejmują dojrzałe i przemyślane decyzje. Rozmawiają ze sobą i dochodzą do konstruktywnych wniosków. Rozmawiają ze swoimi inteligentnymi przyjaciółmi i dochodzą do kolejnych błyskotliwych wniosków. Żeby ostatecznie… całkowicie pogubić się w swoich przemyśleniach.

Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny…

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne próby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Obsada: Iza Kuna, Magdalena Boczarska, Magdalena Stużyńska, Rafał Królikowski, Szymon Bobrowski, Bartłomiej Topa/Olaf Lubaszenko

Rezerwacje: Punkt Informacji Kulturalnej CKiS czynny: pon.-pt. 11:00 – 19:00 / tel.: 25 794 31 89, 572 361 294

Linki do biletów on-line:

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.