SPIN

Konkurs fotograficzny oraz pieśni patriotycznej

Aneta Borkowska sobota, 21 października 2017, 08:12 Społeczeństwo

Caritas Diecezji Siedleckiej organizuje dwa konkursy fotograficzny oraz pieśni patriotycznej.

Fotograficzny

Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące miłość do Ojczyzny. Do wygrania są: kamera cyfrowa, dysk zewnętrzny 1 TB oraz luneta. Prace należy przesłać pod adres pwojdat@caritas.pl, podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail i numer telefonu. Zdjęcie musi być wykonane przez osobę zgłaszającą się do konkursu.

Regulamin dostępny jest na stronie www.siedlce.caritas.pl. Termin zgłoszeń upływa 6 listopada o godz. 16:00.

Pieśni patriotyczne

Do wygrania są: tablica interaktywna, projektor multimedialny oraz mapy ścienne z okresu II wojny światowej. Składa się on z 2 etapów: szkolnego i diecezjalnego.

Etap szkolny zostaje przeprowadzony we własnym zakresie na terenie szkoły. Szkoła typuje jedną drużynę jako swoich reprezentantów w etapie diecezjalnym i zgłasza do organizatora pełną listę uczestników do 3 listopada do godz. 16:00 na adres pwojdat@caritas.pl lub na adres: Caritas Diecezji Siedleckiej ul. Bpa I. Świrskiego 57, 08-110 Siedlce z dopiskiem PATRIOTA. W etapie diecezjalnym, każda szkoła będzie mogła zaprezentować tylko jedną pieść patriotyczną. Wykonywany utwór, jaki zgłaszają szkoły, nie może się powtarzać (o wykonywanym utworze decyduje kolejność zgłoszeń). Pieśń będzie można śpiewać z podkładem muzycznym.

Więcej informacji: ks. Paweł Wojdat, pwojdat@caritas.pl Konkursy współfinansowane są ze środków Urzędu Miasta Siedlce, a mogą wziąć w nim udział dzieci i młodzież z terenu całej diecezji siedleckiej.

źródło: Anna Nowińska, Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?