SPIN

Dojazd do cmentarzy – mapki

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 października 2017, 06:47 Siedlce

W środę (1 listopada) od wczesnych godzin porannych zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu umożliwiająca sprawny dojazd do siedleckich cmentarzy.

Dojazd do cmentarza centralnego

Dojazd do cmentarza centralnego będzie odbywał się podobnie, jak w latach poprzednich. Dojazd będzie możliwy ulicami: Piaskową, ks. Popiełuszki, a wyjazd ulicami: 10 lutego oraz Cmentarną.

Parking znajdujący się na terenach prywatnych na rogu ulic Piaskowej i Popiełuszki jest parkingiem płatnym. Bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane będą przy ul. Cmentarnej oraz Przerwy-Tetmajera. Wydział Dróg Urzędu Miasta proponuje parkowanie na bezpłatnych parkingach zlokalizowanych na terenie szkół „Samochodówki” i „Ekonomika”. Wjazd od ul. ks. Jerzego Popiełuszki, wyjazd ul. Krystyny Osińskiej do ul. Cmentarnej.

Dojazd do cmentarza Janowskiego

Dojazd odbywał się będzie ulicami: Starowiejską, Kasztanową, Janowską (w kierunku centrum wyjazd), ul. św. Faustyny Kowalskiej oraz ulicami: Ogrodową i Piaski Starowiejskie. Przy ulicy Żaboklickiej z tyłu cmentarza udostępniony będzie bardzo duży parking. 

Przywrócenie stałej organizacji jest planowane na godziny wieczorne (godz. 20.00).

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?