SPIN

Nowe przystanki w Siedlcach

Aneta Borkowska środa, 8 listopada 2017, 07:19 Aktualnie, Siedlce

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach w ciągu kilku najbliższych dni uruchomi cztery nowe przystanki na terenie miasta. Dwa powstaną przy ul. bpa Jana Mazura, a kolejne dwa przy ul. Ogrodowej.

Na nowych przystankach będą się zatrzymywać autobusy linii nr 23, której trasa zostanie tu przesunięta z ulicy Starowiejskiej.

5 komentarzy

 1. Kierowca dodano 3 lata temu

  Doskonale! Utrudniajmy dalej wyjazd pracownikom dzielnicy przemysłowej korkując jedyną alternatywną drogę pomijającą wiecznie zakorkowane skrzyżowanie przy SP. nr 7. Może by tak wykup działek i budowa pełnoprawnej ulicy równoległej do Wiązowej, przebudowa i przedłużenie Św. Faustyny do Jana Pawła?!

  • Tomasz dodano 3 lata temu

   Trzy kursy dziennie w każdą stronę – więc nie pisz bzdur o utrudnianiu ruchu.

 2. do Kierowca dodano 3 lata temu

  To może przestańcie z tej dzielnicy jeździć w stylu "jedn pracownik= jeden samochód" to korki będziecie mniejsze robić.

  • Z dodano 3 lata temu

   Proponuję definitywne rozwiązanie tego problemu, zamknij całą dzielnicę przemysłową, zamiast zakładów zrobimy pastwiska a ludzi wygonimy na zieloną trawkę….

 3. Mieszkaniec dodano 3 lata temu

  Zastanawia mnie jak MPK ominęło zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 5t, Znak ten znajduje się na ulicy Ogrodowej.

  A do osób narzekających na dojazd z dzielnicy przemysłowej do domu, proponuję nowe przebicie do ulicy Kazimierzowskiej. Został wyasfaltowany odcinek łączący Mazura z Polną bądź Traugutta. A dla osób mieszkających w okolicy ul. Warszawskiej często lepszym rozwiązaniem jest obwodnica. Kilka razy sprawdzałem czas dojazdu i było o wiele szybciej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?