SPIN

Giertych i Arłukowicz w „Ringu politycznym”

Aneta Borkowska czwartek, 9 listopada 2017, 07:27 Aktualnie

21 listopada w Siedlcach w Hotelu Janusz o godz. 18. odbędzie się „Ring polityczny” czyli spotkanie z politykami: Romanem Giertychem i Bartoszem Arłukowiczem. Wstęp wolny.

Spotkanie organizuje Klub Obywatelski Siedlce.

5 komentarzy

 1. To się zaczęło dodano 3 lata temu

  Moncenie Siedlczanom w głowach. Prezydent Duda, premier Szydło z jednej… A z drugiej strony… Były prezydent Wałęsa, były minister Halicki i Arłkowicz, a przy okazji i mecenas Giertych. Tylko co z tego będą mieli mieszkańcy? Mydlenie oczu i prężenie muskuł… Ale czy to spłaci nasze długi? Z pewnością nie. Za to chęć objęcia ciepłych posadek wielka.

 2. Zazdrość dodano 3 lata temu

  Bardzo dobrze , że przyjadą . Najbardziej widać jak przeżywają , z bezpartyjnych bo nie mają kogo zaprosić , a sam Andrzej już nie świeży .

  • Anonim dodano 3 lata temu

   Oprócz ludzi na stanowiskach partyjnych nie ma w mieście..
   Bezpartyjni będą, cała sala

  • Może chcą skupić się na wprowadzeniu miasta z długów dodano 3 lata temu

   Zamiast wiecowaniu wśród fleszy. Głosowałem na Andrzeja, bo partii mam po dziurki w nosie, a nawet wyżej. Zaglosuję na niego również w następnych wyborach i jestem pewien, że pokaże partyjnym rodzinom jak działa prawdziwy gospodarz.

 3. jacy wyborcy takie autorytety dodano 3 lata temu

  Kukizowcy też przeżywają. Oni to dopiero mają biedę by kogoś zaprosić. Kukiz był w Siedlcach z 15 lat temu. W przeciwieństwie do ostatniej wizyty premier z PiS to on wtedy zaśpiewał piosenki. Ale śpiewał! Dobrze się bawiłem. Kukizowcy zaproście swojego idola. Pośpiewa wam super, wpadające w ucho piosenki!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?