SPIN

Konferencja PO: nazwisko kandydata nie padło

Aneta Borkowska piątek, 10 listopada 2017, 15:25 Siedlce

Trwa konferencja Siedleckiej Platformy. Przewodniczący Krzysztof Chaberski poinformował, że będzie weryfikacja w strukturach PO na wszystkich szczeblach.

– Zbliżamy się do wyborów samorządowych. Skończyliśmy czteroletnią kadencje – mówi Andrzej Halicki. – Będę się ubiegał, aby być przewodniczącym mazowieckiej Platformy i będę rekomendował Krzysztofa na lidera siedleckiej – dodał.

Nazwisko kandydata na prezydenta miasta nie padło, ale Halicki powiedział, że osoba ta powinna zapewnić porozumienie i być ponad podziałami.

– Jest za wcześnie, aby mówić o konkretnych nazwiskach, ale prowadzimy rozmowy – wyjaśnia Chaberski i dodaje, że sukcesem siedleckich działaczy jest to, że w w mieście zaczęły działać kluby obywatelskie. – Jako PO wyszliśmy z inicjatywą do wielu środowisk, aby wspólnie zmienić sytuacje w Siedlcach. Mamy różne poglądy, ale wszyscy jesteśmy siedlczanami – dodaje.

23-listopada odbędą się wybory struktur siedleckich, 2 grudnia na szefów powiatowych, a 9 grudnia rada regionu mazowieckiego. Wtedy też zarząd będzie rekomendował kandydatury na prezydentów największych miast.

13 komentarzy

 1. Czyzby!? dodano 3 lata temu

  Pawel Narojek?Czyzby to byla prawda?

 2. Czyzby!? dodano 3 lata temu

  Pawel z(…)?Czy to prawda?

 3. siedlczanin dodano 3 lata temu

  Krzysztof Chaberski powinien wcześniej udowodnić, że jest solidnie pracującym nauczycielem w-f, a dopiero później myśleć o odpowiedzialnym stanowisku.

 4. Siedlczaninn dodano 3 lata temu

  To już nie jest odgrzewany kotlet..to spleśniały gulasz…

 5. Zorro dodano 3 lata temu

  Zero = to zero, jakich kandydatów, przez tyle lat sołtysa z pod SOKOŁOWA wspierali i karmili się okruchami . amen Jan

 6. Karolina dodano 3 lata temu

  Wf-U ? Mnie uczył historii i było naprawdę bardzo ciekawie i inspirująco . Znajomi z mojej klasy trzymają kciuki .

 7. Nadchodzi nowe. dodano 3 lata temu

  Po ośmiu latach rządów PiS i STS w Siedlcach nawet komentujący czują, że będzie zmiana 🙂

  • Remek dodano 3 lata temu

   Nie rozśmieszajcie mnie przodownicy z peło ubaw po pachy….

 8. Benek dodano 3 lata temu

  Siedlce to dumne, mądre i piękne miasto. Tu jest normalnie. Tu nie ma już miejsca dla ludzi, którzy nie dbali o państwo. Tu nie ma miejsca dla tych co ponad sprawy narodowe przedkładają interes własny lub interes niewiadomego pochodzenia. Dość afer i przekrętów takich jak piramidy finansowe. Tu jest Polska. Tu jest nasz dom!

  • Remek dodano 3 lata temu

   Co za banały.Prawda jest taka,że tu nie ma miejsca dla ludzi nie z towarzystwa.Ile radnych poszło na radnych robiąc interes własny.?Sprawy narodowe.. koń się śmieje…

 9. Smalec dodano 3 lata temu

  Benek wazelino nie ośmieszaj się, nie patrz w lustro. To miasto kolesi partyjnych ludzi to oni mają w D………………………..E ta sama olkiestra dmucha przez tyle lat wszystkich.

 10. Jaro dodano 3 lata temu

  Jak od lat patrze na tego " gościa " w środeczku to mnie mdli.Kłamców i zdrajców pogońcie- naszym herbem.Nie mozna (…) popierać ? Skandal

 11. Jan dodano 3 lata temu

  JARO JAN CIĘ POPIERA I Z TOBĄ SIĘ ZGADZA ,PLATFORMĘ NA ŻELOWANYCH (…) POLITYCZNYCH ZGUBIŁO LENISTWO NIE DOŚWIADCZENIE,JA PRZYPOMNĘ SIEDLCE, PANI PREMIER KOPACZ I PAN HALICKI TO Z TEJ ŚMIESZNEJ PLATFORMY POWINNI BYĆ WYRZUCENI NIE PANOWALI NAD OKRĘGIEM NIE MIELI ZIELONEGO POJĘCIA CO SIĘ DZIEJE W ICH OKRĘGU PRZYJECHALI ZJEDLI SCHABOWEGO I POJECHALI A TU BYŁO MNIEJ NIŻ BAGNO .amen

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?