SPIN

Wyprzedź Mikołaja. Konkurs potrwa do 15 grudnia

Aneta Borkowska wtorek, 28 listopada 2017, 20:17 Siedlce

Co prawda nie tak dawno pożegnaliśmy lato, a do zimy zostało jeszcze sporo czasu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby powoli przygotowywać się do… bożonarodzeniowej atmosfery. Blisko za miesiąc w hipermarketach i centrach handlowych pojawią się choinki, bombki i renifery. Marka LodyBonano chcąc wprowadzić swoich fanów w świąteczny nastrój ogłasza ciekawy konkurs plastyczny.

Święta Bożego Narodzenia łączą w sobie wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie życzeń. Dziś coraz rzadziej niż przed laty, czynimy to wysyłając klasyczną kartkę pocztową. Większość z nas wykorzystuje do tego komputer. Lodowa marka – LodyBonano – postanowiła zachęcić każdego, kto ma odrobinę zdolności plastycznych, do stworzenia bożonarodzeniowych kartek, które będą dodatkowo ozdobione płynącymi prosto z serca życzeniami skierowanymi do twórców kultowych świderków.

– Chcemy zaprosić naszych fanów do przygotowania unikalnej kartki świątecznej, która będzie zawierała równie niecodzienne i niebanalne życzenia skierowane do naszej marki. Technika pozostaje w gestii autora. Liczy się tylko pomysł i kreatywność – mówi Sylwia Korpacz manager sieci LodyBonano.

Kartki świąteczne mogą mieć formę pracy plastycznej w postaci: rysunku, malunku, wyklejanki, wydzieranki, czy origami itp. Mogą to być zarazem prace przygotowane cyfrowo przy użyciu programów graficznych jak np. CorelDraw (wersja maksymalna Graphics Suite 2017) lub podobnych, a przesłanych w jednym z typowych formatów plików – PDF, JPG lub PNG.

Konkurs rozpoczyna się 13 października i potrwa do 15 grudnia. Warunkiem wzięcia udziału jest uzupełnienie formularza znajdującego się na stronie https://konkursy.lodybonano.pl/zyczymywamwesolychswiat/. Tam również można znaleźć konkursowy regulamin, z którym przed przystąpieniem do zabawy należy się zapoznać.

Sieć przygotowała atrakcyjne nagrody. W „kartkowym” konkursie na laureatów czekają m.in., nowoczesny laptop Lenovo (dla zwycięzcy) oraz cztery, niemniej wartościowe nagrody dodatkowe – aparaty FUJIFILM Instax.

– Niezależnie od wieku – zapraszamy każdego fana LodówBonano do udziału w konkursie, który może być zarazem doskonałą formą zabawy dla całej rodziny i pomysłem na twórcze spędzenie niedzieli – dodaje przedstawicielka marki.

reklama

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?