SPIN

Siedleckie Drzewko Życzeń

Aneta Borkowska czwartek, 30 listopada 2017, 14:14 Społeczeństwo

We wtorek (5 grudnia) już po raz kolejny z inicjatywy Agencji Rozwoju Miasta Siedlce na placu Sikorskiego zagości Siedleckie Drzewko Życzeń.

Na drzewku zostaną zawieszone specjalne bombki z życzeniami od młodych siedlczan. ARMS tak jak w zeszłym roku zaprasza wszystkie Szkoły Podstawowe do wzięcia udziału w tej świątecznej akcji. Zachęca klasy, by stworzyły specjalne bombki z życzeniami dla świata, dla Siedlec lub dla swoich bliskich. Technika wykonania i kształt bombek jest dowolna, ale najważniejsze, by treść życzeń była widoczna na bombce i czytelna na drzewku oraz zrobiona z materiałów odpornych na zimowe warunki atmosferyczne.

5 grudnia (wtorek) od godz. 10:00 do godz. 12:00 delegacje wybranych klas ze szkół będą przekazawy bombki z życzeniami dla św. Mikołaja, który będzie czekał na dzieci z drobnymi słodkościami.

Siedleckie Drzewko Życzeń będzie stało na placu Sikorskiego do 2 lutego. Wybrane życzenia ARMS opublikuje na profilu na Facebooku, a te najpiękniejsze zostaną również zaprezentowane podczas Orszaku Trzech Króli.

Komentarze (1)

  1. poniżej pasa dodano 4 lata temu

    Dzieci się napracują obwieszą choinkę życzeniami i przekonają się, że zostali podwójnie oszukani.
    Organizator za cukierka ma odwaloną imprezkę (odnotuje to sobie na specjalnym papierze) oraz, że ich życzenia nikogo nie obchodzą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?