SPIN

W centrum miasta stanęło „Drzewko życzeń”

Aneta Borkowska środa, 6 grudnia 2017, 06:37 Siedlce

„Aby każdy miał udane święta”, „Aby nasze miasto nie było zaśmiecone”, „Aby na całym świecie nie było wojen i cały świat był spokojny”. To tego życzą innym dzieci z Siedlec.

Na placu Sikorskiego stanęło „Siedleckie Drzewko Życzeń”. To akcja zorganizowana przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce.

Uczniowie szkół podstawowych napisali na karteczkach życzenia dla świata, dla Siedlec lub dla swoich bliskich i zamieścili je w bombkach. Delegacje placówek przekazały je wczoraj Mikołajowi oraz zawiesiły na miejskiej choince.

Siedleckie Drzewko Życzeń będzie stało na placu Sikorskiego do 2 lutego. Wybrane życzenia ARMS opublikuje na profilu na Facebooku, a te najpiękniejsze zostaną również zaprezentowane podczas Orszaku Trzech Króli.

fot. ARMS

7 komentarzy

 1. lans dodano 3 lata temu

  powinien być w pracy

 2. Życzenie dodano 3 lata temu

  Życzę, by ktoś wkońcu oderwał pisowców od koryta

  • Anonim dodano 3 lata temu

   Dokładnie. Ja również mam takie życzenie.
   BS do roboty ja wam pomogę.

 3. inka dodano 3 lata temu

  PIĘKNA AKCJA. Wszystkim zawistnym współczuję.Nawet przy takim szlachetnym działaniu wylewają swoją żółć na kartach stron internetowych ,gdzie mogą się schować za pseudonimami i jak te hieny z za winkla próbować podgryzać tych co mają pomysły. To typowe dla nieudaczników, którym nic nie wychodzi i dlatego nie nawidzą tych którym w życiu radość daje proste działanie z pomysłem, którym wychodzi wszystko nawet bez specjalnych nakładów finansowych. Ja gratuluje kreatywności pracownikom ARMS.

  • gal anonim dodano 3 lata temu

   pięknie i zarazem prawdziwie ujęte. popieram

 4. grzegorz do roboty dodano 3 lata temu

  grzegorz, do pracy, a nie do zabawy… cała ta agencja ostatnio przypomina miejsce, w którym fajnie się bawią ludzie prezesa, Ania i inni…

 5. ja dodano 3 lata temu

  Super pomysł. Piękna akcja. Gratulacje .Wszystkich młodych ludzi porywa ARMS takim nowoczesnym podejściem do życia i działania w Siedlcach. SUPER

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?