SPIN

Koncert „Zimowy krawacik” w ramach cyklu Smykofonia

Aneta Borkowska środa, 14 lutego 2018, 07:14 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 lutego (niedziela) o godz. 12. do Sali Białej na koncert „Zimowy krawacik” w ramach cyklu Smykofonia na Mazowszu.

Hu Hu Ha… Zima nie jest taka zła. Tym razem muzyka przeniesie nas do krainy wirujących płatków śniegu i pachnącej choinki. Odwiedzimy grotę Króla Gór. Zatańczą łyżwiarze i cukrowa wróżka. Dowiemy się, który z instrumentów jest mistrzem w naśladowaniu wichury śnieżnej, a który umie udawać ślizgawkę?

WYKONAWCY: Aneta Łukaszewicz – mezzosopran i prowadzenie koncertu / Katarzyna Bojaryn – instrumenty perkusyjne / Piotr Wawreniuk – puzon / Mirosław Feldgebel – fortepian.

SMYKOFONIA zaprasza rodziny wraz melomaluszkami (dziećmi 0-7 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko. Koncerty Smykofonii wyróżniają się przyjaznym klimatem, swobodną atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. To jest po prostu świetna zabawa przy dobrej muzyce.

Bilety w cenie 10 zł (dorośli) i 5 zł (dzieci) do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.