SPIN

SKB Siedlce po Mistrzostwach Polski Par oraz Trójek

Aneta Borkowska poniedziałek, 19 lutego 2018, 11:27 Sport

Za Siedleckimi Bowlingowcami pracowity weekend. 17 i 18 lutego w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Par oraz Mistrzostwa Polski Trójek, w których wystartowali reprezentanci miasta Siedlce.

Mistrzami Polski w parach została dwójka z WKB Warszawa Paweł Bielski oraz Jakub Gapiński, reprezentanci Siedlec z klubu SKB Siedlce Dariusz Rojek i Daniel Głuchowski zajęli 15 miejsce.

Mistrzami Polski w trójkach zostali zawodnicy z drużyny gospodarzy ŁKB Łódź w składzie Marek Rybicki, Przemysław Nowak i Alexander Lagner, reprezentanci Siedlec z klubu SKB Siedlce w składzie Dariusz Rojek, Daniel Głuchowski oraz Paweł Perczak zajęli wysokie 7 miejsce.

Po występie naszych zawodników w Łodzi, po raz pierwszy w historii Siedleckiego Bowlingu w tabeli rankingu Kadry Polski pojawiło się nazwisko siedlczanina. Dariusz Rojek po trzech turniejach jest na 28 miejscu rankingu kadry reprezentacji Polski. Aby osiągnąć wysoko postawiony cel awansowania w górę tabeli, przed nim jeszcze wiele wysiłku i przygotowań do zbliżających się trzech indywidualnych turniejów Mistrzowskich.

źródło: Dariusz Rojek SKB Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?