SPIN

Oczami Kobiet: Kobieta sukcesu

Aneta Borkowska poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:41 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 7 marca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem miłośnicy kina będą mogli zobaczyć komedię romantyczną „Kobieta sukcesu”.

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

Reżyseria: Robert Wichrowski / Scenariusz: Hanna Węsierska / Gatunek: komedia, romantyczny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2018 / Obsada: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.