SPIN

„Podróżowanie dla każdego” – spotkanie z Jakubem Poradą

Aneta Borkowska poniedziałek, 19 marca 2018, 11:46 Społeczeństwo

W czwartek (22 marca) odbędzie się kolejne już spotkanie VITOexTrEAM pod hasłem „Podróżowanie dla każdego”. Gościem cyklu będzie Jakub Porada.

Celem spotkania jest zaznajomienie słuchaczy z możliwościami regularnego cotygodniowego podróżowania za niewielkie pieniądze, w ramach szkoleń poświęconych umiejętnemu wyszukiwaniu biletów, noclegów i tworzeniu ciekawych planów weekendowych podróży. W trakcie ok 90 minutowego spotkania zaprezentowane zostaną sposoby zaoszczędzenia pieniędzy poprzez zakup biletów w cenie kilkudziesięciu złotych do wielu europejskich stolic. Prelekcja jest ilustrowana filmikami pokazującymi jak w praktyce można wykorzystać zdobyte umiejętności.

Jakub Porada: od 17 lat dziennikarz i prezenter TVN i TVN24, od 6 również TTV. Wykładowca uniwersytecki, z zawodu jest również aktorem. Pracował 5 lat w Teatrze Muzycznym w Gliwicach, dysponuje zarówno wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną nt. techniki pracy z głosem, jego emisji oraz sposobów skutecznej komunikacji. Jest autorem 6 książek. Prowadzi podróżniczy cykl w TVN24 ,,Polska na weekend’’, jest także twórcą i gospodarzem programu ,,Pokaż nam świat’’ w TVN24 BIS.

Spotkanie odbędzie się 22 marca o godzinie 18 w Siedlcach w auli Instytutu Biologii UPH przy ul. Prusa 12. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?