SPIN

Zniżka za oddanie krwi

Aneta Borkowska poniedziałek, 19 marca 2018, 17:23 Siedlce

W Siedlcach ruszyła akcja „Krew to siła”. Jest pomysłem siedleckiego radnego Roberta Chojeckiego, który w ten sposób chce połączyć pomaganie innym z dbaniem o własną kondycje i zdrowie.

– Od dłuższego czasu zastanawiamy się jak zachęcić i zmotywować siedlczan do oddawania krwi – mówi radny. – Wpadłem więc na taki pomysł by za pierwszą donację, czyli za oddanie krwi, można było uzyskać ulgi na siedleckich siłowniach – dodaje.

Oficjalnie „Krew to siła” zacznie się na początku kwietnia, ale pierwsza siłownia już włączyła się w projekt.

– Zniżka będzie na karnet open i będzie to co najmniej 10 procent – mówi Miron Miecznik właściciel siłowni Panama Gym. – Do tego pomogę we wszystkich ćwiczeniach technicznie, a że jestem też dietetykiem, więc jeżeli będzie trzeba podpowiem i w tym temacie – dodaje.

Aby zniżkę uzyskać wystarczy pójść do punktu pobrań, oddać krew i przyjść do siłowni z wpisem w książeczce. Zniżka będzie obowiązywała przez trzy miesiące od dnia donacji.

6 komentarzy

 1. Siedlczaninn dodano 3 lata temu

  Fajny pomysł 🙂 Powodzenia !

 2. Marek dodano 3 lata temu

  Więcej firm mogłoby przystąpić do akcji. Jest taka strona: www.dawcomwdarze.pl
  Na tej stronie jest lista firm, które oferują zniżki dla ludzi oddających krew.

 3. Akcja Dawcom w Darze dodano 3 lata temu

  Akcja Dawcom w Darze, działa już na terenie Polski. Warto zgłosić ten projekt na http://www.dawcomwdarze.pl/

 4. Dawca dodano 3 lata temu

  Ta 10 % zniżka,to chyba żenada! Jeśli kogoś stać na karnet za 100 zł,to 10 zł nie ma znaczenia. Gdyby była to zniżka 50 %,to zmienia postać rzeczy. Panie Robercie,nie popisał się Pan.

 5. Michał dodano 3 lata temu

  Za pierwszą donację a co z honorowym dawcami ?

 6. Piotr dodano 3 lata temu

  Nareszcie ktoś ruszył cztery litery w tym mieście i zrobił coś da ludzi , którzy dają innym życie Szacunek da gościa ,że mu się chce ale widzę ,że trolle już w akcji…haha…@Michał jeśli pierwsza donacja tzn,że honorowi jak najbardziej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?