SPIN

UWAGA: Zmiany od 9 kwietnia

Aneta Borkowska czwartek, 29 marca 2018, 07:17 Aktualnie

Szykują się spore utrudnienia dla kierowców w Siedlcach. Chodzi o budowę tunelu w przedłużeniu ulicy Kilińskiego. 9 kwietnia na dwa miesiąca zostanie zamknięta ul. Składowa na wysokości Jednostki Wojskowej.

Zostanie tam wybudowane rondo, a zaawansowanie prac – między innymi przebudowa instalacji wyklucza ruch. Z klei dobrą wiadomością jest to, że od 9 kwietnia otwarty będzie przejazd pod wiaduktem garwolińskim.

 

8 komentarzy

 1. Czytelniczka dodano 3 lata temu

  Czyli w dalszym ciągu koszmar, a most miał być oddany 31 marca, nie ma opóźnień- zapewniano.

  • czytaj nie przestawaj dodano 3 lata temu

   Most jest przez rzekę. W Siedlcach wszystkie mosty są przejezdne.

 2. Krzysztof dodano 3 lata temu

  Wszyscy mieli nadzieję, że chociaż przez tydzień będą mogli jeździć normalnie, czyli od 1 kwietnia. Słusznie ludzie mówili, że to prima aprilis i znowu korki jak w wielkich miastach, tylko zarobki peryferyjne…

  • AA dodano 3 lata temu

   Wytrzymałeś rok, dasz rade jeszcze dwa tygodnie. Lekkie opóźnienie na takim terminie to norma. Dobrze ze nie drugie tyle.

  • Pieszy dodano 3 lata temu

   Zostawiłem samochód i chodzę na własnych nogach. Jest świetnie! Lepszy oddech i dwie stówki za paliwo w kieszeni. Jeżdżę tylko na większe zakupy.

   Poza tym czy Ty człowieku widziałeś co tam się dzieje pod garwolińskim? Jakbyście widzieli to byście nie (…) że tak długo zamknięte.

   • Maria dodano 3 lata temu

    ten oddech to smog, nie mów że lepiej oddychasz, najwyżej zadyszki dostaniesz

 3. ShevaFromSdl dodano 3 lata temu

  Trudno będzie ocenić po wszystkich remontach czy jest lepiej skoro przez rok albo i dłużej kierowcy przyzwyczaja się (już się przyzwyczaili) że w Siwdlcach się stoi w korkach.
  Nie no będzie lepiej 😉

  • kupie kota dodano 3 lata temu

   Nie kracz bo rzeczywiście przez rok będą korki. A nie. Nie będą bo w wakacje biedni mieszkańcy nie robią za prywatne autobusy dla swoich niesamodzielnych pociech. ja jeździłem autobusem do szkoły, a Twoje dziecko juz nie da rady.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?